Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 26. 10. - 1. 11. 2015

Slnko je v Škorpiónovi a je v trigóne s Neptúnom v Rybách. Merkúr vo Váhach je v opozícii s Uránom v Baranovi, Venuša, Mars a Jupiter sú v Panne v spoločnej konjunkcii a sú v trigóne s Plutom v Kozorožcovi. Saturn v Strelcovi je v kvadráte s Neptúnom a Pluto je v kvadráte s Uránom. Mesiac v utorok dosahuje spln a konštelácia prináša obavy o budúcnosť.

Pondelok: Mesiac je v Baranovi a je v konjunkcii s Uránom, v opozícii s Merkúrom a v kvadráte s Plutom. Po zdravotnej stránke si chránime hlavu pred úrazmi a pred nepriazňou počasia. Ohrozený je aj žalúdok.

Utorok: Mesiac je v splne o 13.05 hod. a je v opozícii so Slnkom. Mesiac o 7.07 hod. vstupuje do znamenia Býka. Tu je vládca Venuša nachádzajúca sa v zemitom živle a vplýva na hmotnú krásu, umenie, klenoty, architektúra a pod.

Streda: Mesiac je v trigóne s Venušou, Marsom, Jupiterom a Plutom. Harmonická konštelácia praje vašim aktivitám a záujmom, podnikaniu v hmotnej sfére a po zdravotnej oblasti si chránime nosohltan, krk, krčné stavce a štítnu žľazu.

Štvrtok: Mesiac je o 7.24 hod. v znamení Blížencov a je v opozícii so Saturnom. Vládca Blížencov je Merkúr, nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na komunikáciu, kolektívne aktivity, vzdelanie, poznávanie a prispôsobivosť.

Piatok: Mesiac je v kvadráte s Venušou, Marsom, Jupiterom a v sextile s Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pľúca, ramená a ruky a nervový systém. Samota škodí a preto sa obklopíme dobrými priateľmi.

Sobota: Mesiac je o 10.09 hod v Rakovi a je v trigóne s Neptúnom, Merkúrom a Slnkom. Vládca Raka je Mesiac nachádzajúci sa vo vodnom živle čo mu prepožičiava veľkú citlivosť, jemnosť radosť z rodiny a súkromia.

Nedeľa: Mesiac je v sextile s Jupiterom, Venušou a Marsom a v kvadráte s Uránom a v opozícii s Plutom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na žalúdok, neprejedávame sa, vyhýbame sa stresu a staráme sa o harmóniu v rodine.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
október 27, 2015 23:57 popoludní

 

 

Top