Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 26. 5. - 1. 6. 2014

Slnko sa nachádza v znamení Blížencov a je v kvadráte s Neptúnom v znamení Rýb a v trigóne s Marsom v znamení Váh. Merkúr je od štvrtku v znamení Raka a je v sextile s Venušou, ktorá je od štvrtku v znamení Býka. Jupiter je v znamení Raka a je v opozícii s Plutom v znamení Kozorožca, v trigóne so Saturnom v znamení Škorpióna a v kvadráte s Uránom v znamení Barana. Mars je v kvadráte s Plutom, Pluto je v kvadráte s Uránom a Urán je v opozícii s Marsom. Mesiac je v nove v stredu. Planéty podporujú únik od skutočnosti skrz alkohol alebo drogy, prípadne sektárske spoločnosti.

Pondelok: Mesiac je v znamení Býka a je v konjunkcii s Venušou a v trigóne s Plutom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na hrdlo, hlasivky, nosohltan a krčné stavce so štítnou žľazou. Nepijeme studené nápoje.

Utorok: Mesiac je v opozícii so Saturnom, v trigóne s Plutom a v sextile s Jupiterom. Planetárna konštelácia škodí seniorom a praje podnikaniu v oblasti nehnuteľností a poľnohospodárstva, ale vyhýbame sa starožitnostiam.

Streda: Mesiac dosahuje nov o 20.40 hod. a je v konjunkcii so Slnkom, v trigóne s Marsom a v kvadráte s Neptúnom. Mesiac o 6.47 hod. vstupuje do znamenia Blížencov, kde je vládca Merkúr nachádzajúci sa vo vzdušnom živle.

Štvrtok: Venuša vstupuje do znamenia Býka o 4.00 hod. a Merkúr vstupuje do znamenia Raka o 12.00 hod. Mesiac je v konjunkcii so Slnkom, v kvadráte s Neptúnom, v trigóne s Marsom a v sextile s Uránom. Pozor na priedušky a ramená.

Piatok: Mesiac je v konjunkcii s Merkúrom a o 16.13 hod. vstupuje do znamenia Raka. Tam je vládca Mesiac, ktorý sa nachádza sa vo vodnom živle, kde vplýva na rodinnú súdržnosť, domáce prostredie a praje zútulňovaniu bývania.

Sobota: Mesiac je v trigóne s Neptúnom a Saturnom a v kvadráte s Marsom. Po zdravotnej stránke je ovplyvnený metabolizmus a žalúdok. Potravu jeme pomaly, dôkladne ju rozžujeme a vyhýbame sa stresu.

Nedeľa: Mesiac je v kvadráte s Uránom, v opozícii s Plutom, v konjunkcii s Jupiterom a v trigóne so Saturnom. V záhrade dbáme na dostatok vlahy a najlepšie je, keď zalievame rastliny skoro ráno pred východom slnka.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
máj 26, 2014 22:50 popoludní

 

 

Top