Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 27. 7. - 2. 8. 2015

Slnko a Merkúr sú v konjunkcii v znamení Leva. Slnko je v trigóne so Saturnom v Škorpiónovi. Venuša je v Panne a v piatok sa vracia do Leva a je v konjunkcii s Jupiterom v Levov. Obe planéty sú v kvadráte so Saturnom. Mars v Rakovi je v kvadráte s Uránom v Baranovi. Neptún je v Rybách a Pluto v Kozorožcovi. Mesiac dosahuje spln v piatok. Konštelácia vytvára kritický vplyv pre nehody spôsobené elektrinou a unáhlenosťou.

Pondelok: Mesiac je v Strelcovi a je v trigóne so Slnkom, Merkúrom a v kvadráte s Neptúnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na stehná a bedrové kĺby. Nezaťažujeme ich skákaním a doprajeme im masáže.

Utorok: Mesiac je o 20.48 hod. v znamení Kozorožca a je v trigóne s Jupiterom, Venušou a Uránom. Vládca Kozorožca je Saturn, nachádza sa v zemitom živle a vplýva na tvrdohlavosť, pracovitosť výdrž a snahu po uplatnení.

Streda: Mesiac je v konjunkcii s Plutom, v trigóne s Jupiterom a Venušou a v sextile s Neptúnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pokožku a kosti. Vyhýbame sa nadmernému slneniu, dávame si pozor na pády aby sme neutrpeli zlomeninu.

Štvrtok: Mesiac vstupuje do Vodnára o 23.40 hod. a je v opozícii s Marsom a v kvadráte s Uránom. Pozor je nehodový deň. Vládca Vodnára je Urán, nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na romantiku, nestálosť a vzbury.

Piatok: Mesiac dosahuje spln o 12.43 hod. a Venuša vstupuje do Leva o 17.00 hod. Mesiac je v opozícii so Slnkom a Merkúrom. Dodržiavame pôst a nezačíname nič nové. Pozor na nohy, vyhýbame sa dlhému státiu.

Sobota: Mesiac je o 0.36 hod. v znamení Rýb a je v opozícii so Slnkom, Merkúrom a v sextile s Uránom. Vládca Rýb je Neptún s Jupiterom a vplýva na citlivosť, vnímavosť a podvedomie. City môžu byť silnejšie než rozum.

Nedeľa: Mesiac je v konjunkcii s Neptúnom a v opozícii s Venušou a Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na prsty na nohách, priehlavkové kosti, chodidlá a lymfatické žľazy. Dbáme na zdravú a pohodlnú obuv.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
júl 28, 2015 23:33 popoludní

 

 

Top