Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 28. 7. - 3. 8. 2014

Slnko je v znamení Leva a je v konjunkcii s Jupiterom v znamení Leva a v konjunkcii s Merkúrom v znamení Raka, ktorý v piatok vstupuje do znamenia Leva. Slnko je v kvadráte s Marsom, ktorý je v znamenia Škorpióna. Merkúr je v kvadráte s Marsom. Venuša je v znamení Raka je v trigóne so Saturnom v znamení Škorpióna a Neptúnom v znamení Rýb a v kvadráte s Uránom v znamení Barana a v opozícii s Plutom v znamení Kozorožca. Urán je v kvadráte s Plutom. Mesiac dorastá. Konštelácia prináša na jednej strane militantné myslenie a na druhej snahu po urovnaní konfliktov.

Pondelok: Mesiac je v znamení Leva a je v trigóne s Uránom a v kvadráte so Saturnom. Dávame si pozor na vzťahy so staršími osobami a do popredia dávame všetky najnovšie vynálezy elektroniky, internetu a techniky.

Utorok: Mesiac vstupuje do znamenia Panny o 5.37 hod. a je v opozícii s Neptúnom a v sextile s Marsom. Vládca znamenia Panny je Merkúr sa nachádza v zemitom živle a vplýva na obchodovanie i prácu so stavbami a oblasť služieb.

Streda: Mesiac je v opozícii s Neptúnom. V trigóne s Plutom a v sextile so Saturnom a Venušou. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na vyprázdňovací systém, hrubé tenké a slepé črevo a pod žalúdočné orgány.

Štvrtok: Mesiac vstupuje o 18,09 hod. do znamenia Váh, je v sextile s Merkúrom a Jupiterom. Vládca znamenia Váh je Venuša, nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na nehmotné umenie, lásku i krásu.

Piatok: Merkúr vstupuje do znamenia Leva o 1.00 hod. Mesiac je v opozícii s Uránom, v kvadráte s Plutom a v sextile so Slnkom, Jupiterom a Merkúrom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na ľadviny a krížovú oblasť chrbtice.

Sobota: Mesiac je v kvadráte s Venušou a v opozícii s Uránom. Kritická oblasť je v láske a nákupoch ozdobných predmetov, prípadne pri operáciách materských znamienok a pozor na plastické operácie. Vyčkajte na vhodnejšiu dobu.

Nedeľa: Mesiac o 4.57 hod. vstupuje do znamenia Škorpióna. Je v kvadráte so Slnkom, Jupiterom, Merkúrom, v konjunkcii s Marsom a v trigóne s Neptúnom. Vládca Škorpióna je Mars nachádzajúci sa vo vodnom živle. Pozor na unáhlenosť.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
júl 27, 2014 22:03 popoludní

 

 

Top