Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 28. 9. - 4. 10. 2015

Slnko vo Váhach je v sextile so Saturnom v Strelcovi a v konjunkcii s Merkúrom, ktorý je tiež vo Váhach. Mars v Panne je v konjunkcii s Jupiterom tiež v Panne a obe planéty sú v kvadráte so Saturnom a v opozícii s Neptúnom v Rybách. Pluto v Kozorožcovi je v trigóne s Jupiterom. Venuša v Levovi je v trigóne s Uránom v Baranovi. Mesiac v pondelok dosahuje spln a v nedeľu poslednú štvrť. Konštelácia podporuje zmierňovanie.

Pondelok: Mesiac o 4.50 hod. dosahuje spln. Mesiac je v Baranovi a je v opozícii so Slnkom a Merkúrom, v kvadráte s Plutom a v trigóne so Saturnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na hlavu, obličaj, čelové dutiny a žalúdok.

Utorok: Mesiac o 20.57 hod. vstupuje do znamenia Býka, je v konjunkcii s Uránom a v trigóne s Venušou. Vládca Býka je Venuša, nachádza sa v zemitom živle a vplýva na hmotné umenie, krásu a všetko, čo vieme chytiť do rúk.

Streda: Mesiac je v trigóne s Jupiterom a Marsom a v sextile s Neptúnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na krk, hrdlo, nosohltan, štítnu žľazu, krčné stavce a pred prechladnutím používame šál okolo krku a nepijeme studené nápoje.

Štvrtok: Mesiac o 22.03 hod. vstupuje do znamenia Blížencov a je v kvadráte s Venušou. Vládca Blížencov je Merkúr, nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na rozum, logiku, výrečnosť, spoločenské styky a komunikáciu.

Piatok: Mesiac je v kvadráte s Marsom, Jupiterom a Neptúnom, v trigóne so Slnkom a Merkúrom a v opozícii so Saturnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na nervovú sústavu, ramená, ruky a pľúca. Vyhýbame sa stresom.

Sobota: Mesiac je v sextile s Uránom a v trigóne so Slnkom. Harmonická konštelácia otvára nové možnosti v podnikaní, cestovaní a vzdelávaní. Aj v zdravotnej sfére sa darí lepšie. Je výhodné budovať si kariéru.

Nedeľa: Mesiac je v poslednej štvrti o 23.06 hod. Mesiac o 2.22 hod.vstupuje do znamenia Raka a je v sextile s Marsom a Jupiterom, v kvadráte s Merkúrom a Slnkom a v trigóne s Neptúnom. Vládca Raka je Mesiac nachádzajúci sa vo vodnom živle a vplývajúci na jemnosť i súdržnosť.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
september 28, 2015 11:31 dopoludnia

 

 

Top