Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 29. 6. - 5. 7. 2015

Slnko je v znamení Raka v konjunkcii s Marsom v rovnakom znamení. Slnko je v trigóne s Neptúnom v Rybách a v opozícii s Plutom v Kozorožcovi. Urán v Baranovi je v trigóne s Venušou a Jupiterom v Levovi. Merkúr je v Blížencoch a Saturn na konci Škorpióna je v kvadráte s Neptúnom. Mesiac vo štvrtok dosahuje spln a konštelácia podporuje nehodovosť a bojovnosť.

Pondelok: Mesiac je o 5.21 hod. v znamení Strelca a je v konjunkcii so Saturnom a v kvadráte s Neptúnom. Vládca Strelcov je Jupiter nachádza sa v ohnivom živle a vplýva na cestovanie poznávanie a kolektívne aktivity.

Utorok: Mesiac je v trigóne s Venušou, Jupiterom a Uránom, v kvadráte s Neptúnom a v opozícii s Merkúrom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na bedrové kĺby a stehná. Pomáhajú masáže a vodoliečba.

Streda: Mesiac je o 11.11 hod. v znamení Kozorožca a je v opozícii so Slnkom Marsom a v trigóne s Venušou i Jupiterom. Vládca Kozorožca je Saturn, nachádza sa v zemitom živle a vplýva na pevnosť i chladnokrvnosť.

Štvrtok: Mesiac dosahuje spln o 4.20 hod. a je v konjunkcii s Plutom, v opozícii so Slnkom a Marsom a v sextile s Neptúnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na kosti a pokožku. Chránime sa pri opaľovaní pred priamym slnkom.

Piatok: Mesiac je o 14.21 hod. vo Vodnárovi a je v opozícii s Venušou a Jupiterom. Vládca Vodnára je Urán nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na revolúcie, širokú verejnosť a najnovšie technologické vynálezy.

Sobota: Mesiac je v opozícii s Venušou a Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na nohy, nestojíme dlho nehybne na jednom mieste, odpočívame s nohami položenými vyššie a precvičujeme si nohy jógovými cvikmi.

Nedeľa: Mesiac je o 16.23 hod. v znamení Rýb a je v opozícii s Venušou a Jupiterom, v trigóne s Merkúrom a v kvadráte so Saturnom. Vládca Rýb je Neptún s Jupiterom a nachádza sa vo vodnom živle, čo vplýva na citlivosť a podvedomie.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
jún 27, 2015 13:43 popoludní

 

 

Top