Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 3. 3. - 9. 3. 2014

Slnko sa nachádza v znamení Rýb a je v konjunkcii s Neptúnom tiež v znamení Rýb a v trigone s Jupiterom v znamení Raka a Saturnom v znamení Škorpióna. Merkúr v znamení Vodnára je v kvadráte so Saturnom. Venuša vstupuje do znamenia Vodnára v stredu a je v kvadráte s Marsom v znamení Váh. Urán v znamení Barana je v kvadráte s Plutom v znamení Kozorožca a Jupiterom. Jupiter je v opozícii s Plutom. Neptún je v trigone s Jupiterom. Mesiac pribúda a v sobotu dosahuje prvú štvrť. Planetárna konštelácia ovplyvňuje podvedomie a logiku.

Pondelok: Mesiac je v znamení Barana a je v konjunkcii s Uránom a v kvadráte s Plutom a Jupiterom. Môže sa prejaviť emočná labilita. Mesiac vplýva na čelo, čelové dutiny a obličaj. Hlavu si chránime prikrývkou pred prievanom a prechladnutím.

Utorok: Mesiac o 20.12 hod. vstupuje do znamenia Býka a je v opozícii s Marsom. Vládca znamenia Býka je Venuša nachádzajúca sa v zemitom živle, vplýva na hmotnú krásu, umenie, sochy, pozemky, architektúru a záhrady.

Streda: Venuša vstupuje o 22.36 hod. do znamenia Vodnára, kde podporuje priateľstvá. Mesiac je v trigone s Plutom a v sextile s Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na prechladenie nosohltanu, krčných mandiel a štítnej žľazy.

Štvrtok: Mesiac je v kvadráte s Merkúrom, v opozícii so Saturnom a v trigone s Plutom. Nepriaznivá konštelácia škodí obchodovaniu, komunikácii vzdelávaniu a vytvára závislosť až fanatizmus. Pre šport je konštelácia harmonická a fyzická aktivita pomáha.

Piatok: Mesiac vstupuje do znamenia Blížencov o 3.37 hod. Je v trigone s Venušou, v kvadráte s Neptúnom a v opozícii so Saturnom. Vládca znamenia Blížencov je Merkúr nachádzajúci sa vo vzdušnom živle. V tento deň pozor na sebaklam a debatu s nadriadením radšej odložme.

Sobota: Mesiac dosahuje prvú štvrť o 14.27 hod. Mesiac je v trigone s Merkúrom a v kvadráte s Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na prechladenie priedušiek a pľúc, poranenie ruky, ramien hlavne pri ťažkej fyzickej námahe.

Nedeľa: Mesiac vstupuje o 14.33 hod. do znamenia Raka. Mesiac je v trigone s Neptúnom, Merkúrom a Marsom. Vládca znamenia Raka je Mesiac nachádzajúci sa vo vodnom živle, vplýva na jemnosť, citlivosť a emócie.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
marec 02, 2014 23:55 popoludní

 

 

Top