Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 3. - 9. 10. 2016

Slnko je vo Váhach a je v konjunkcii s Jupiterom tiež vo Váhach. Obe planéty sú v kvadráte s Marsom a Plutom, obe sú v Kozorožcovi. Slnko je v sextile so Saturnom v Strelcovi. Merkúr vstupuje do Váh v piatok a v druhej polovici týždňa je v konjunkcii s Jupiterom. Venuša v Škorpiónovi je v trigóne s Neptúnom v Rybách. Saturn je v kvadráte s Neptúnom a Urán je v Baranovi. Konštelácia podporuje špekulantov a obchodníkov. Mesiac je v prvej štvrti v nedeľu.

Pondelok: Mesiac je v Škorpiónovi a je v konjunkcii so Slnkom, v sextile s Marsom a v trigóne s Neptúnom. Po zdravotnej stránke sú v ohrození reprodukčné orgány, močový mechúr, a preto sa vyhýbame operáciám uvedených častí tela.

Utorok: Mesiac je v konjunkcii s Venušou a v sextile s Plutom. Konštelácia praje láske, pôžitkárstvu a zmyselnosti. Pozor na následky búrenia zmyslov v budúcnosti. V záhrade a doma polievame kvety a rastliny, najlepšie ráno.

Streda: Mesiac je v sextile s Merkúrom a o 10.26 hod. vstupuje do Strelca. Tam je vládca Jupiter, nachádza sa v ohnivom živle a vplýva na vyučovanie, cestovanie, poznávanie, dobrodružstvá a prejaví sa silný vplyv cudziny.

Štvrtok: Mesiac je v konjunkcii so Saturnom, v sextile so Slnkom a v kvadráte s Neptúnom. Po zdravotnej stránke sú v ohrození bedrové kĺby a stehná. Preto si doprajeme masáž a blahodarný účinok vírivky.

Piatok: Merkúr vstupuje do Váh o 10.00 hod. a Mesiac o 22.40 do Kozorožca. Mesiac je v trigóne s Uránom. Vládca Kozorožca je Saturn, nachádza sa v zemitom živle a vplýva na pozemky, stavby a citovú chladnokrvnosť i pracovitosť.

Sobota: Mesiac je v konjunkcii s Marsom, v sextile s Neptúnom a v kvadráte s Jupiterom a Merkúrom. Po zdravotnej stránke sú v ohrození kosti a pokožka. Dávame si pozor na zlomeniny rúk, nôh a rebier. Vyhýbame sa rizikovým aktivitám.

Nedeľa: Mesiac je v prvej štvrti o 6.33 hod. a je v konjunkcii s Plutom, v kvadráte s Uránom a Slnkom a v sextile s Venušou. Konštelácia praje oddychu a zábave na úkor práce, karierizmu, športu a plánovaniu budúcnosti.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
október 04, 2016 00:53 dopoludnia

 

 

Top