Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 3. - 9. 2. 2014

Slnko sa nachádza v znamení Vodnára a je koncom týždňa v trigone s Marsom v znamení Váh a v kvadráte so Saturnom v znamení Škorpióna. Merkúr v znamení Rýb je v konjunkcii s Neptúnom tiež v znamení Rýb. Venuša a Pluto sú v konjunkcii v znamení Kozorožca a sú v kvadráte s Uránom v znamení Barana a v opozícii s Jupiterom v znamení Raka. Mesiac pribúda a prvú štvrť dosahuje vo štvrtok. Planetárna konštelácia narúša pohodlie a zmenšuje úspory.

Pondelok: Mesiac je v znamení Barana o 5.55 hod. a je v konjunkcii s Uránom a v kvadráte s Venušou a Plutom. Vládca znamenia Barana je Mars s Plutom. Nachádza sa v ohnivom živle a vplýva na schopnosť začínať nové veci.

Utorok: Mesiac je v opozícii s Marsom a v sextile so Slnkom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na obličaj a žalúdok. Izbové rastliny dôkladne zalievame. Pri telesných aktivitách si dávame pozor a neriskujeme. Vyhýbame sa aj ťažkej fyzickej námahe.

Streda: Mesiac je o 10.47 hod. v znamení Býka, je v opozícii s Marsom a v sextile s Neptúnom i Merkúrom. Vládca znamenia Býka je Venuša nachádzajúca sa v zemitom živle, vplýva na pevnosť a neochvejnosť.

Štvrtok: Mesiac dosahuje prvú štvrť o 20.22 hod., je v kvadráte so Slnkom, v trigone s Venušou a Plutom. Po zdravotnej stránke je ovplyvnené hrdlo, krk, hlasivky a štítna žľaza. Chránime si šálom hrdlo pred prechladením.

Piatok: Mesiac je o 9.44 v znamení Blížencov, je v opozícii so Saturnom a v kvadráte s Merkúrom i Neptúnom. Vládca znamenia Blížencov je Merkúr, nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na pľúca, nervy i ramená.

Sobota: Mesiac je v trigone so Slnkom, v kvadráte s Neptúnom a Merkúrom a v sextile s Uránom. Viac sa darí ak riešite problémy priamo a zoči voči. Menší úspech zaznamenáte, ak vybavujete všetko cez telefón alebo internet.

Nedeľa: Mesiac je v trigone so Slnkom a Marsom. Táto veľmi harmonická konštelácia podporuje obchodníkov, pomáha v komunikácii a zlepšuje vzťahy v rozháraných rodinách. Pri športovaní sa všestranne darí.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
február 03, 2014 22:55 popoludní

 

 

Top