Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 30. 11. - 6. 12. 2015

Slnko je v Strelcovi spolu so Saturnom a Merkúrom v spoločnej konjunkcii. S nimi je v kvadráte Neptún v Rybách. Mars vo Váhach je s nimi v sextile. Venuša v sobotu vstupuje do Škorpióna. Mars je v opozícii s Uránom v Baranovi a Jupiter v Panne je v kvadráte s Merkúrom. Mesiac ubúda a poslednú štvrť dosahuje vo štvrtok.

Pondelok: Mesiac je o 1.47 hod. v znamení Leva a je v trigóne so Slnkom, Saturnom a Merkúrom. Vládca Leva je Slnko, nachádza sa v ohnivom živle a vplýva na nadšenie zo života, netrpezlivosť a hrdosť alebo pýchu.

Utorok: Mesiac je v trigóne so Slnko, Saturnom, Merkúrom a Uránom. Harmonická konštelácia podporuje pri miernosti zdravie a podnikanie. Dávame si pozor pri rozčúlení a ťažkej fyzickej námahe na srdce a srdcovo cievny systém.

Streda: Mesiac o 11.09 hod.vstupuje do znamenia Panny a je v sextile s Venušou. Vládca Panny je Merkúr, nachádza sa v zemitom živle a vplýva na oblasť služieb v hmotnej sfére ako zdravotníctvo, stavbárstvo apod.

Štvrtok: Mesiac je v poslednej štvrti o 8.40 hod. a je v kvadráte so Slnkom, Saturnom a v trigóne s Plutom a v opozícii s Neptúnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na orgány v spodnej časti brucha a neprejedáme sa.

Piatok: Mesiac je o 23.35 hod. v znamení Váh a je v konjunkcii s Jupiterom, v kvadráte s Merkúrom a v trigóne s Plutom. Vládca Váhy je Venuša, nachádza sa v nehmotnom živle a vplývajúca na spev, krásu, kultúru a poéziu.

Sobota: Venuša vstupuje o 5.00 hod. do Škorpióna a Mesiac je v sextile so Slnkom a Saturnom a v konjunkcii s Marsom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na ľadviny a krížovú časť chrbtice. Pijeme dostatok tekutín a nedvíhame ťažké bremená.

Nedeľa: Mesiac je v konjunkcii s Marsom, v opozícii s Uránom a v kvadráte s Plutom a v sextile so Slnkom. Nepriaznivá konštelácia podporuje výbuchy a nehody. Vyhýbame sa adrenalínovým športom a rizikovým situáciám.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
november 29, 2015 23:48 popoludní

 

 

Top