Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 30. 12. 2013 - 5. 1. 2014

Slnko je v znamení Kozorožca a je v konjunkcii s Merkúrom a Plutom tiež v znamení Kozorožca. Slnko je v kvadráte s Marsom v znamení Váh a s Uránom v znamení Barana. Slnko je v sextile s Neptúnom v znamení Rýb a v opozícii s Jupiterom v znamení Raka. Jupiter je v trigone so Saturnom v znamení Škorpióna. Mesiac ubúda a nov dosahuje v stredu. Planetárna konštelácia vytvára zvieravý a nepríjemný pocit beznádeje.

Pondelok: Mesiac je v znamení Strelca a je v trigone s Uránom a v sextile s Marsom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na stehná a bedrové kĺby. Darí sa na cestách a v honbe za dobrodružstvom a poznávaním cudziny.

Utorok: Mesiac je v znamení Kozorožca o 19. 01 hod. a nachádza sa v zemitom živle a vládca znamenia je Saturn. Vplýva na pracovitosť, tvrdohlavosť, chladnokrvnosť až bezcitnosť. Podporuje štátnych úradníkov a ich aktivity.

Streda: Mesiac je v nove o 12.14 hod. je v konjunkcii so Slnkom, Merkúrom, Plutom a v kvadráte s Marsom a Uránom a v opozícii s Jupiterom. Z tejto konštelácie nového roku sa predpovedá na celý 2014 rok. Štátna moc je silnejšia vďaka ozbrojeným zložkám a dostáva sa do opozície s financiami.

Štvrtok: Mesiac je o 18.03 hod. v znamení Vodnára. Mesiac je v konjunkcii s Venušou a v opozícii s Jupiterom. Vládca znamenia Vodnára je Urán nachádzajúci sa vo vzdušnom živle. Vplýva na revolúcie, zmeny a rebelov.

Piatok: Mesiac je v trigone s Marsom a v sextile s Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na kolená pri lyžovaní a na klzkom povrchu. Harmonická konštelácia nebráni športu a prejavuje sa silný vplyv na širokú verejnosť.

Sobota: Mesiac je o 17.58 hod. v znamení Rýb a je v konjunkcii s Neptúnom a v kvadráte so Saturnom. Vládca znamenia Rýb je Neptún a Jupiter a nachádza sa vo vodnom živle kde vplýva na duchovno, citlivosť a sklon ku opiátom.

Nedeľa: Mesiac je v trigone s Jupiterom a v konjunkcii s Neptúnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na prsty na nohách, priehlavkové kostičky, lymfatické žľazy a nezveličujeme drobné udalosti nad únosnú mieru.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky týždenné predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky mesačné predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
január 01, 2014 20:20 popoludní

 

 

Top