Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 30. 6. - 6. 7. 2014

Slnko je v znamení Raka a je v opozícii s Plutom, ktoré je v znamení Kozorožca. Slnko je v trigóne s Neptúnom v znamení Rýb a so Saturnom v znamení Škorpióna. Merkúr je v znamení Blížencov, Jupiter je v znamení Raka, Mars je v znamení Váh v opozícii s Uránom v znamení Barana a Pluto je v kvadráte s Uránom. Venuša je v znamení Blížencov a je v kvadráte s Neptúnom. Mesiac pribúda a prvú štvrť dosahuje v sobotu. Nepriaznivá konštelácia vytvára nepriateľské názory.

Pondelok: Mesiac je v znamení Leva a je v trigóne s Uránom a v kvadráte so Saturnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na krvný tlak, srdcovo-cievny systém a pri športe či zvýšenej fyzickej námahe sa šetríme.

Utorok: Mesiac o 23.24 hod. vstupuje do znamenia Panny a je v sextile s Marsom a Merkúrom. Vládca znamenia Panny je Merkúr nachádzajúci sa v zemitom živle. Vplýva na majetok, pozemky, stavby a peniaze.

Streda: Mesiac je v kvadráte s Venušou, v opozícii s Neptúnom a v trigóne s Plutom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na vyprázdňovanie čriev, tenké a hrubé črevo, pankreas i žlčník. Vyhýbame sa ťažkým jedlám.

Štvrtok: Mesiac je v trigóne s Plutom a v sextile so Saturnom. Viac sa darí v technickej oblasti. Slušný vplyv pocítime aj vo sfére nehnuteľností, pozemkov, bytov, domov a tiež aj potrieb do nich, napr. nábytok a stavebný materiál.

Piatok: Mesiac o 11.43 hod. vstupuje do znamenia Váh a tam je vládca Venuša nachádzajúca sa vo vzdušnom živle. Vplýva na nehmotné umenie, krásu a tvorbu: básne, piesne, výrečnosť, recitovanie a pod.

Sobota: Mesiac je v konjunkcii s Marsom, v trigóne s Venušou a v opozícii s Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pitie dostatočného množstva vody, ohrozené sú ľadviny a pri dvíhaní bremien krížová oblasť chrbtice.

Nedeľa: Mesiac o 21.34 hod. vstupuje do znamenia Škorpióna a je v konjunkcii s Marsom, v trigóne s Merkúrom. Vládca znamenia Škorpióna je Mars nachádzajúci sa vo vodnom živle, vplýva na vnímavosť, citlivosť a žiarlivosť.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
jún 30, 2014 18:47 popoludní

 

 

Top