Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 31. 10. - 6. 11. 2016

Slnko je v Škorpiónovi a je v konjunkcii s Merkúrom tiež v Škorpiónovi, v trigóne s Neptúnom v Rybách a v sextile s Plutom v Kozorožcovi. Saturn je v konjunkcii s Venušou a obe planéty sú v Strelcovi a v kvadráte s Neptúnom. Jupiter vo Váhach je v kvadráte s Plutom a Mars v Kozorožcovi je v kvadráte s Uránom v Baranovi. Konštelácia vytvára ťažkosti v láske. Mesiac pribúda.

Pondelok: Mesiac je v Škorpiónovi a je v konjunkcii so Slnkom a Merkúrom, v trigóne s Neptúnom a v sextile s Plutom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pohlavné orgány a močový mechúr. Škodí zima a vlhkosť.

Utorok: Mesiac je v sextile s Marsom. Mesiac o 15.43 hod. vstupuje do Strelca a tam je vládca Jupiter, nachádzajúci sa v ohnivom živle a vplývajúci na cestovanie, zdieľanie vedomostí a skúseností a dobrodružstvo.

Streda: Mesiac je v konjunkcii so Saturnom a s Venušou, v kvadráte s Neptúnom a v sextile s Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na stehná a bedrové kĺby. Chránime sa pred prechladnutím nôh.

Štvrtok: Mesiac je v konjunkcii s Venušou a Saturnom a v trigóne s Uránom. Konštelácia praje seniorom a skôr narodeným osobám. Darí sa aj pri cestovaní a vo vzťahu ku cudzine. Nepodliehame smútku a beznádeji.

Piatok: Mesiac je v sextile s Neptúnom a Mesiac o 4.05 hod. vstupuje do Kozorožca. Vládca Kozorožca je Saturn, nachádza sa v zemitom živle a vplýva na pracovitosť, karierizmus, chladnokrvnosť a tvrdohlavosť.

Sobota: Mesiac je v konjunkcii s Plutom, v sextile so Slnkom a Merkúrom a v kvadráte s Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pokožku a kosti. Škodí aj prebytok všetkého, preto zmiernime svoje požiadavky.

Nedeľa: Mesiac je v konjunkcii s Marsom a Mesiac o 14.55 hod. vstupuje do Vodnára. Vládca Vodnára je Urán, nachádzajúci sa vo vzdušnom živle a vplývajúci na spoločnosť a množstvo ľudí. Prináša revolučné nálady a zmeny.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
november 01, 2016 17:51 popoludní

 

 

Top