Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 31. 8. - 6. 9. 2015

Slnko je v znamení Panny a je v konjunkcii s Jupiterom tiež v Panne a v kvadráte so Saturnom v Škorpiónovi a v opozícii s Neptúnom v Rybách. Slnko je v trigóne s Plutom v Kozorožcovi. Merkúr je vo Váhach, Venuša je v levovi v konjunkcii s Marsom tiež v Levovi a obe planéty sú v trigóne s Uránom v Baranovi. Mesiac v sobotu dosahuje poslednú štvrť. Konštelácia prináša unáhlenosť a nespokojnosť v láske.

Pondelok: Mesiac o 10.33 hod. vstupuje do Barana a je v opozícii s Merkúrom a v trigóne so Saturnom. Vládca Barana je Mars s Plutom a nachádzajú sa v ohnivom živle a vplývajú na schopnosť začínať podnikať s neodskúšanými spôsobmi.

Utorok: Mesiac je v konjuNkcii s Uránom, v trigóne s Marsom a Venušou a v kvadráte s Plutom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na čelo, čelové dutiny, obličaj a žalúdok. Pozor aj na úrazy v tvárovej časti.

Streda: Mesiac je v trigóne so Slnkom a Jupiterom. Mesiac vstupuje o 11.02 hod. do znamenia Býka. Vládca Býka je Venuša, nachádza sa v zemitom živle a vplýva na hmotné umenie, architektúru, sochárstvo zlatníctvo apod.

Štvrtok: Mesiac je v trigóne so Slnkom a Plutom a v kvadráte s Venušou a Marsom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na krk, hrdlo, krčné stavce, mandle a štítnu žľazu. Vyhýbame sa operáciám daných orgánov.

Piatok: Mesiac je v opozícii so Saturnom, v kvadráte s Jupiterom a v trigóne s Merkúrom. Mesiac o 13.48 hod.vstupuje do znamenia Blížencov, kde je vládca Merkúr, nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na komunikačnú oblasť.

Sobota: Mesiac je v poslednej štvrti o 11.54 hod. a je v trigóne s Merkúrom, v kvadráte so Slnkom a v sextile s Marsom a Venušou. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na nervovú sústavu, pľúca a ramená s rukami.

Nedeľa: Mesiac je o 19.40 hod. V znamení Raka a tam je vládca Mesiac nachádzajúci sa vo vodnom živle, čo prináša mimoriadnu citlivosť, jemnosť a snahu mať svoje súkromie v útulnom stave. Pozor na možnosť zmeškania dôležitých termínov.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
august 30, 2015 22:20 popoludní

 

 

Top