Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 4. - 10. 5. 2015

Slnko sa nachádza v znamení Býka a je v trigóne s Plutom v Kozorožcovi, v sextile s Neptúnom v Rybách a v kvadráte s Jupiterom v Levovi. Mars v Býkovi je v slabej konjunkcii so Slnkom. Merkúr je v Blížencoch v opozícii so Saturnom v Strelcovi. Venuša je v Blížencoch a v piatok vstupuje do Raka. Jupiter je v trigóne s Uránom v Baranovi a Urán je v kvadráte s Plutom. Neptún je v kvadráte s Merkúrom. Mesiac dosahuje v pondelok Spln. Konštelácia vytvára unáhlenosť a súťaživosť.

Pondelok: Mesiac je v znamení Škorpióna a je v opozícii so Slnkom, v trigóne s Neptúnom, v sextile s Plutom a v kvadráte s Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na močový mechúr a pohlavné orgány.

Utorok: Mesiac o 13.13 hod. vstupuje do znamenia Strelca a je v konjunkcii so Saturnom, v opozícii s Marsom a Merkúrom. Vládca Strelca je Jupiter nachádzajúci sa v ohnivom živle, vplýva na nadšenie pre dobrodružstvá a vzdelávanie.

Streda: Mesiac je v konjunkcii so Saturnom, v opozícii s Merkúrom, v kvadráte s Neptúnom a v trigóne s Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na stehná a bedrovú oblasť s kĺbmi. Pozor na vlhko a prievan.

Štvrtok: Mesiac vstupuje do znamenia Kozorožca o 20.16 hod. a je v trigóne s Uránom, Jupiterom a v opozícii s Venušou. Vládca Kozorožca je Saturn, nachádza sa v zemitom živle a vplýva na pevnosť i neústupčivosť.

Piatok: Venuša vstupuje do Raka o 1.00 hod. Mesiac je v trigóne so Slnkom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pokožku a kosti. Hrozí spálenie v soláriu a pri športovaní zasa zlomeniny. Chrbtica je tiež v ohrození.

Sobota: Mesiac je v konjunkcii s Plutom a v trigóne so Slnkom. Mesiac o 1.22 hod. vstupuje do znamenia Vodnára, kde je vládca Urán nachádzajúci sa vo vzdušnom živle a vplýva na prispôsobivosť, nelipnutie, zmeny a záujem o verejnosť.

Nedeľa: Mesiac je v opozícii s Jupiterom, v trigóne s Marsom a Venušou a v sextile so Saturnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na kolená a nohy, preto odpočívame s nimi položenými vyššie a vyhýbame sa dlhému státiu.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
máj 04, 2015 23:58 popoludní

 

 

Top