Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 5. - 11. 10. 2015

Slnko vo Váhach je v kvadráte s Plutom v Kozorožcovi a v opozícii s Uránom v Baranovi. Merkúr vo Váhach je v sextile so Saturnom v Strelcovi. Saturn je v kvadráte s Marsom v Panne a Venušou, ktorá vo štvrtok vstupuje do Panny. Neptún v Rybách je v opozícii s Marsom a Venušou. Mesiac ubúda.

Pondelok: Mesiac je v Rakovi a je v kvadráte so Slnkom a Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na metabolizmus, žalúdok a emócie. Izbové rastliny a uskladnené rastliny dôkladne zalievame, hlavne pred východom slnka.

Utorok: Mesiac o 10.31 hod. vstupuje do znamenia Leva a je v sextile s Merkúrom a v trigóne so Saturnom. Vládca Leva je Slnko nachádzajúce sa v ohnivom živle a vplýva na hrdosť, pýchu, smelosť a schopnosť organizovať i riadiť.

Streda: Mesiac je v sextile so Slnkom a v trigóne s Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na srdce a krvný obeh. Cvičíme jogové dýchanie „uddžay pranayamu", ktoré lieči a upravuje srdcovo cievny systém.

Štvrtok: Venuša vstupuje do Panny o 19.00 hod. Mesiac je v Panne o 21.50 hod. a je v konjunkcii s Venušou, v trigóne s Uránom, v kvadráte so Saturnom a v opozícii s Neptúnom. Vládca Panny je Merkúr, nachádza sa v zemitom živle.

Piatok: Mesiac je v konjunkcii s Venušou, Marsom, Jupiterom, v opozícii s Neptúnom, v trigóne s Plutom a v kvadráte so Saturnom. Po zdravotnej stránke je ohrozený podžalúdočný systém, vyprázdňovanie a trávenie.

Sobota: Mesiac je v konjunkcii s Jupiterom a v trigóne s Plutom. Neprejedáme sa a z potravy vyberáme ľahké jedlá, zeleninové porcie, strukoviny a šaláty. Škodlivé sú tukom obrastené mäso, tukové nátierky, torty a produkty s vajíčkami.

Nedeľa: Mesiac je o 10.45 hod. v znamení Váh a je v konjunkcii s Merkúrom a v sextile so Saturnom. Vládca Váh je Venuša, nachádza sa vo vzdušnom živle a podporuje nehmotné umenie i krásu.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
október 07, 2015 16:27 popoludní

 

 

Top