Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 6. - 12. 1. 2014

Slnko sa nachádza v znamení Kozorožca a je v konjunkcii s Merkúrom a Venušou a planéty sú v znamení Kozorožca. Jupiter v znamení Raka je s nimi v opozícii. Saturn v znamení Škorpióna je so Slnkom, Venušou a Merkúrom v sextile a s Jupiterom je v trigone. Slnko a Pluto v znamení Kozorožca sú v kvadráte s Marsom v znamení Váh. Mars je v opozícii s Uránom v znamení Barana a v kvadráte s Jupiterom. Urán je v kvadráte s Plutom a Neptún je v znamení Rýb. Mesiac dorastá a prvú štvrť dosahuje v stredu. Konštelácia planét škodí zdraviu, osoží nehnuteľnostiam a štátnej sfére.

Pondelok: Mesiac je v znamení Rýb a o 20.45 hod. vstupuje do znamenia Barana. Mesiac je v trigone s Jupiterom a Saturnom. Vládca znamenia Barana je Mars a Pluto, nachádzajúce sa v ohnivom živle. Vplývajú na nadšenie pre nové veci.

Utorok: Mesiac je v znamení Barana a je v konjunkcii s Uránom, v kvadráte s Plutom a v opozícii s Marsom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na hlavu, čelo, čelové dutiny, obličaj a žalúdok. Miernime svoje nadšenie.

Streda: Mesiac je v prvej štvrti o 4.39 hod. a je v kvadráte so Slnkom, Merkúrom a Venušou a v opozícii s Marsom. Pobyt v prírode, kde čistý vzduch odstraňuje únavu, stres a prepracovanosť je nevyhnutný. Ku všetkému pristupujeme novým prístupom s nadšením a usilovnosťou.

Štvrtok: Mesiac je v trigone s Plutom a o 3.24 hod. vstupuje do znamenia Býka. Vládca znamenia Býka je Venuša nachádzajúca sa v zemitom živle, ktorá vplýva na hmotnú krásu, umenie, lásku a tvorbu. Úspech je aj s pôdou a domami.

Piatok: Mesiac je v trigone s Plutom, Venušou a Slnkom, v opozícii so Saturnom a v sextile s Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na nosohltan, krk, štítu žľazu a hlasivky. Chránime sa pred prechladením hrude a krku.

Sobota: Mesiac je v kvadráte s Neptúnom, v trigone s Merkúrom, Venušou a Slnkom, v opozícii so Saturnom. Mesiac vstupuje o 13.26 hod. do znamenia Blížencov a vládca znamenia je Merkúr nachádzajúci sa vo vzdušnom živle.

Nedeľa: Mesiac je v trigone s Marsom a v sextile s Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na ramená, ruky a pľúca. Darí sa v technike, finaciách, rodinných záležitostiach, v športoch aj náročných, hraničiacich s adrenalínom.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky týždenné predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky mesačné predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
január 08, 2014 03:42 dopoludnia
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top