Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 6. - 12. 10. 2014

Slnko je v znamení Váh a je v konjunkcii s Venušou v rovnakom znamení a obe planéty sú v opozícii s Uránom v znamení Barana, v kvadráte s Plutom v znamení Kozorožca a v sextile s Jupiterom v znamení Leva a v sextile s Marsom v znamení Strelca. Merkúr je v znamení Škorpióna a v piatok sa vracia do znamenia Váh. Je v trigóne s Neptúnom v znamení Rýb, Saturn v znamení Škorpióna je v kvadráte s Jupiterom. Jupiter je v trigóne s Marsom a Uránom a Pluto je v kvadráte s Uránom. Mesiac dosahuje v stredu spln. Konštelácia vytára materiálne problémy ale súčasne praje láske a umeniu.

Pondelok: Mesiac je v znamení Rýb a je v kvadráte s Marsom a v trigóne so Saturnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na lymfatické žľazy a úrazy chodidiel i prstov na nohách. Pri trpezlivosti a opatrnosti sa nič zlé neudeje.

Utorok: Mesiac je o 12.07 hod. v znamení Barana a je dopoludnia v trigóne so Saturnom. Vládca znamenia Barana je Mars s Plutom, ktorý mu dáva nádych geniality a prezieravosti. Vládne ohnivý živel podporujúci tvrdohlavosť a lásku ku prírode.

Streda: Mesiac je v splne o 12.50 hod. a je v konjunkcii s Uránom, v trigóne s Marsom a Jupiterom ale v kvadráte s Plutom a v opozícii so Slnkom a Venušou. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na obličaj a trávenie.

Štvrtok: Mesiac je dopoludnia v opozícii so Slnkom. Mesiac o 13.44 hod. vstupuje do znamenia Býka a tam je vládca Venuša nachádza sa v zemitom živle. Podporuje hmotné umenia, krásu, architektúru, záhrady, parky a zlato.

Piatok: Merkúr má spiatočný pohyb a o 19.00 hod. vstupuje do znamenia Váh. Mesiac je v trigóne s Plutom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na krčnú chrbticu, štítnu žľazu, nosohltan a hrdlo. Chránime sa pred prechladnutím.

Sobota: Mesiac je v opozícii so Saturnom a v kvadráte s Jupiterom. Mesiac o 17.51 hod. vstupuje do znamenia Blížencov. Tam je vládca Merkúr nachádzajúci sa vo vzdušnom živle a vplývajúci na rozum, pamäť i vyjadrovanie.

Nedeľa: Mesiac je v trigóne so Slnkom, Venušou a v kvadráte s Neptúnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pľúca, priedušky ramená a ruky. Oslabený je celý nervový systém, preto sa vyhýbame stresu.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
október 06, 2014 16:59 popoludní

 

 

Top