Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 7. - 13. 11. 2016

Slnko je v Škorpiónovi aj s Merkúrom, ktorý v sobotu vstupuje do Strelca. Saturn v Strelcovi je v sextile s Jupiterom vo Váhach. Venuša vstupuje do Kozorožca v sobotu a je v trigóne s Uránom v Baranovi. Pluto je v kvadráte s Jupiterom a Mars v stredu vstupuje do Vodnára. Konštelácia vytvára materiálne problémy. Mesiac je v prvej štvrti v pondelok.

Pondelok: Mesiac je v prvej štvrti o 20.51 hod. a je v kvadráte so Slnkom a Merkúrom, v sextile so Saturnom a v trigóne s Jupiterom. Dávame si pozor na nohy a preto nestojíme dlho nehybne na jednom mieste.

Utorok: Mesiac je o 22.45 hod. v znamení Rýb a je v sextile s Venušou a Uránom a v kvadráte s Merkúrom. Vládca Rýb je Neptún s Jupiterom, nachádza sa vo vodnom živle a vplýva na jemnosť, podvedomie a citlivosť.

Streda: Mars vstupuje do Vodnára o 7.00 hod. a Mesiac je v konjunkcii s Neptúnom a v trigóne so Slnkom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na prsty na nohách, priehlavkové kostičky a lymfatické žľazy. Vyhýbame sa alkoholu a drogám.

Štvrtok: Mesiac je v kvadráte so Saturnom a v trigóne so Slnkom a Merkúrom. Harmonická konštelácia podporuje meditácie, modlitby a rozjímanie. Ráno dôkladne polievame kvety a uskladnené rastliny v pivnici.

Piatok: Mesiac je o 2.45 hod. v Baranovi a je v trigóne so Saturnom, Merkúrom a v opozícii s Jupiterom. Vládca Barana je Mars s Plutom nachádzajúci sa v ohnivom živle a vplývajúci na genialitu, odvahu a tvrdohlavosť.

Sobota: Merkúr vstupuje do Strelca o 16.00 hod. a Venuša vstupuje do Kozorožca o 6.00 hod. Mesiac je v konjunkcii s Uránom, v kvadráte s Plutom, v trigóne so Saturnom a Venušou. Dávame si pozor na čelo a obličaj.

Nedeľa: Mesiac je v sextile s Neptúnom, v kvadráte s Marsom a v trigóne s Venušou. Mesiac o 3.24 hod. vstupuje do Býka a tam je vládca Venuša nachádzajúca sa v zemitom živle.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
november 07, 2016 23:43 popoludní

 

 

Top