Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 7. - 13. 12. 2015

Slnko je v znamení Strelca a je v slabnúcej konjunkcii so Saturnom v Strelcovi, v trigóne s Uránom v Baranovi, v kvadráte s Jupiterom v Panne a v sextile s Marsom vo Váhach. Saturn je v kvadráte s Neptúnom v Rybách, Merkúr vo štvrtok vstupuje do Kozorožca a je v kvadráte s Jupiterom a v sextile s Venušou v Škorpiónovi. Neptún je v trigóne s Venušou. Urán je v kvadráte s Plutom v Kozorožcovi a v opozícii s Marsom. A Pluto je v kvadráte s Marsom. Mesiac dosahuje nov v piatok. Konštelácia vytvára spoločenské napätie a bráni chladnej logike.

Pondelok: Mesiac o 12.26 hod. vstupuje do znamenia Škorpióna a je v trigóne s Neptúnom, v sextile s Merkúrom a v konjunkcii s Venušou. Vládca Škorpióna je Mars nachádzajúci sa vo vodnom živle, vplýva aj na zmyselnosť a zvedavosť.

Utorok: Mesiac je v trigóne s Neptúnom, v konjunkcii s Venušou a v sextile s Merkúrom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na prechladenie močových ciest a pohlavných orgánov. Vyhýbame sa operáciám v panvovej oblasti.

Streda: Mesiac je o 23.25 hod.v znamení Strelca a je v sextile s Jupiterom. Vládca Strelca je Jupiter, nachádza sa v ohnivom živle a prináša nadšenie pre všetko nové, neznáme dobrodružné i ďalekú cudzinu.

Štvrtok: Merkúr vstupuje do Kozorožca o 4.00 hod. Mesiac je v konjunkcii so Saturnom a v kvadráte s Neptúnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na stehná a bedrové kĺby. Pomáha vodoliečba a celotelové masáže.

Piatok: Mesiac je v nove o 11.29 hod. a je v konjunkcii so Slnkom, v kvadráte s Jupiterom a v trigóne s Uránom a v sextile s Marsom. Darí sa vo vyučovaní a tiež v prijímaní nových vedomostí. Prospieva prechádzka v prírode.

Sobota: Mesiac je konjunkcii s Merkúrom a vstupuje do znamenia Kozorožca o 7.46 hod. Tam je vládca Saturn, nachádza sa v zemitom živle a vplýva na vytrvalosť, tvrdohlavosť, pracovitosť i cieľavedomosť.

Nedeľa: Mesiac je v konjunkcii s Plutom a v kvadráte s Marsom a Uránom. Pozor na nehody a konflikty aj ozbrojeného charakteru. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pokožku, hlavne v soláriách a pri pobyte v horách.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
december 07, 2015 00:18 dopoludnia

 

 

Top