Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 7. - 13. 7. 2014

Slnko je v znamení Raka a je v opozícii s Plutom v znamení Kozorožca, v kvadráte s Marsom v znamení Váh a Uránom v znamení Barana a v trigóne so Saturnom v znamení Škorpióna a v trigóne s Neptúnom v znamení Rýb. Jupiter je na konci znamenia Raka. Venuša a Merkúr sú v znamení Blížencov v konjunkcii a sú spoločne v trigóne s Marsom. Urán je v opozícii s Marsom a v kvadráte s Plutom. Mesiac dorastá a spln dosahuje v sobotu. Môžeme očakávať viac havárií, problémy s výpočtovou technikou ale aj nadväzovanie priateľských či mileneckých vzťahov.

Pondelok: Mesiac je v konjunkcii so Saturnom, v trigóne so Slnkom a Jupiterom a v sextile s Plutom. Mesiac je v znamení Škorpióna, a tam po zdravotnej stránke vplýva na pohlavné orgány i močový mechúr. Vyhýbame sa operáciám daných orgánov.

Utorok: Mesiac je v konjunkcii so Saturnom, v trigóne so Slnkom a Jupiterom. V záhrade výdatne polievame hlavne zrána. Dbáme viac na hygienu na verejných kúpaliskách a často meníme spodné bielizeň.

Streda: Mesiac o 3.25 hod. vstupuje do znamenia Strelca a je v trigóne s Jupiterom a v kvadráte s Neptúnom. Vládca znamenia Strelca je Jupiter nachádzajúci sa v ohnivom živle, vplýva na vzdelanie a cestovanie.

Štvrtok: Mesiac je v trigóne s Uránom, v opozícii s Venušou a Merkúrom a v sextile s Marsom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na bedrové kĺby a stehná. Mokré plavky vymeníme za suché lebo chlad a vlhkosť škodí kĺbom.

Piatok: Mesiac o 5.24 hod. vstupuje do znamenia Kozorožca, je v konjunkcii s Plutom, v opozícii s Merkúrom a v kvadráte s Uránom. Vládca znamenia Kozorožca je Saturn, ktorý sa nachádza v zemitom živle.

Sobota: Mesiac dosahuje spln o 13.25 hod, je v opozícii so Slnkom a v kvadráte s Marsom i Uránom. Dodržíme celodenný pôst, pijeme len vodu. Prejavuje sa povaha cieľavedomá, pracovitá, systematická ale aj chladnokrvná.

Nedeľa: Merkúr vstupuje do znamenia Raka o 5.07 hod a Mesiac vstupuje do znamenia Vodnára o 0.26 hod. Mesiac je v opozícii s Jupiterom. Vládca znamenia Vodnára je Urán nachádzajúci sa vo vzdušnom živle, vplýva na širokú verejnosť.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
júl 07, 2014 17:42 popoludní

 

 

Top