Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 7. - 13. 9. 2015

Slnko je v znamení Panny a je v konjunkcii s Jupiterom tiež v Panne a v opozícii s Neptúnom v Rybách. Slnko je v trigóne s Plutom v Kozorožcovi. Merkúr je vo Váhach v kvadráte s Plutom, Venuša je v konjunkcii s Marsom v Levovi a obe planéty sú v trigóne s Uránom v Baranovi. Saturn je v Škorpiónovi. Mesiac v nedeľu dosahuje nov. Konštelácia prináša zveličovanie a nebezpečie fanatizmu i psychických problémov.

Pondelok: Mesiac je v znamení Raka a je v sextile s Jupiterom a Slnkom, v opozícii s Plutom a v kvadráte s Venušou. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na žalúdok a metabolizmus. Neoperujeme žalúdočné vredy.

Utorok: Mesiac je v opozícii s Plutom, v sextile so Slnkom, v trigóne so Saturnom a v kvadráte s Merkúrom. Vo všetkom sme opatrní a v záhrade sa staráme viac o vlahu a polievame dôkladne rastliny.

Streda: Mesiac o 4.36 hod,vstupuje do znamenia Leva a je v trigóne so Saturnom. Vládca Leva je Slnko nachádzajúce sa v ohnivom živle, vplýva na hrdosť, kariéru pýchu, netrpezlivosť, lesk, slávu a vysoké postavenie v živote.

Štvrtok: Mesiac je v trigóne s Uránom, v konjunkcii s Marsom a Venušou a v sextile s Merkúrom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na krvný tlak, srdce a opatrne športujeme pomaly vychádzame zo zvýšenej fyzickej záťaže.

Piatok: Mesiac je o 15.55 hod. v znamení Panny a je v konjunkcii s Marsom, v trigóne s Uránom a v kvadráte so Saturnom. Vládca Panny je Merkúr, nachádza sa v zemitom živle a vplýva na to, čo sa dá pevne držať v ruke.

Sobota: Mesiac je v konjunkcii s Jupiterom, v opozícii s Neptúnom a v trigóne s Plutom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na trávenie, pankreas, žlčník a vyprázdňovanie. Neprejedáme sa a všetko dôkladne požujeme pred prehltnutím.

Nedeľa: Mesiac je o 8.42 hod. V Nove a je v konjunkcii so Slnkom a v trigóne s Plutom. Dodržiavame pôst, pijeme vlažnú vodu a vyhýbame sa extrémom. City sú chladnokrvnejšie preto sa riadime rozumom a nie pocitmi.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
september 08, 2015 21:03 popoludní

 

 

Top