Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 8. - 14. 2. 2016

Slnko je vo Vodnárovi a je v kvadráte s Marsom v Škorpiónovi a v sextile so Saturnom v Strelcovi a s Uránom v Baranovi. V Kozorožcovi sú v konjunkcii Pluto a Venuša a tieto planéty sú v trigóne s Jupiterom v Panne. Neptún je v Rybe. Merkur v nedeľu vstupuje do Vodnára. Urán je v kvadráte s Venušou a Plutom. Saturn je v trigóne s Uránom. Mesiac je v Nove. Konštelácia ohrozuje ľudí zvýšenou nehodovosťou a úrazmi.

Pondelok: Mesiac je v nove o 15.39 hod. a je vo Vodnárovi v konjunkcii so Slnkom, v kvadráte s Marsom a v sextile so Saturnom a Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na nohy, nestojíme dlho na jednom mieste.

Utorok: Mesiac je o 9.31 hod. v znamení Ryby a je v konjunkcii so Slnkom a Neptúnom. Vládca Ryby je Neptún a Jupiter nachádzajúci sa vo vodnom živle, kde vplýva na jemnosť, citlivosť a podvedomé vnímanie, sklon ku drogám a alkoholu.

Streda: Mesiac je v konjunkcii s Neptúnom, v opozícii s Jupiterom, v sextile s Plutom, v kvadráte so Saturnom a v trigóne s Marsom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na prsty na nohách, chodidlá a lymfatické žľazy.

Štvrtok: Mesiac je o 10.55 hod. v znamení Barana a je v sextile s Venušou a Merkurom, v opozícii s Jupiterom a v trigóne s Marsom. Vládca Barana je Mars s Plutom, nachádzajú sa v ohnivom živle a vplývajú na schopnosť prijať všetko nové a netradičné.

Piatok: Mesiac je v trigóne so Saturnom, v kvadráte s Plutom a v konjunkcii s Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na čelo, čelové dutiny, obličaj a trávenie. Tvrdohlavosť je nadpriemerná, preto ju zmierňujeme.

Sobota: Mesiac je o 12.36 hod. v znamení Býka a je v sextile so Slnkom, v kvadráte s Merkurom a Venušou. Vládca Býka je Venuša nachádzajúca sa v zemitom živle a vplývajúca na hmotné umenie a krásu, architektúru a dizajn.

Nedeľa: Merkur o polnoci vstupuje do Vodnára a Mesiac je v sextile s Neptúnom a v trigóne s Plutom a Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na nosohltan, krk, krčnú chrbticu a štítnu žľazu. Cvičíme jógu kvôli chrbtici.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
február 08, 2016 22:41 popoludní

 

 

Top