Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 8. - 14. 6. 2015

Slnko a Mars sú v znamení Blížencov v konjunkcii a v sextile s Uránom v Baranovi. Merkúr v Blížencoch je v opozícii so Saturnom v Strelcovi a v sextile s Venušou v Levovi. Merkúr je v kvadráte s Neptúnom v Rybách. Venuša je v trigóne so Saturnom. Jupiter v Levovi je v trigóne s Uránom a Urán je v kvadráte s Plutom v Kozorožcovi. Mesiac v utorok dosahuje poslednú štvrť. Konštelácia vyvoláva unáhlené a súťaživé prostredie s viacerými nehodami.

Pondelok: Mesiac je v znamení Rýb o 10.16 a je v kvadráte so Saturnom. Vládca Rýb je Neptún s Jupiterom a vplýva na jemnosť, citlivosť snivosť a snahu uniknúť nepríjemnej skutočnosti pomocou alkoholu alebo drog.

Utorok: Mesiac je v poslednej štvrti o 17.41 hod. a je v konjunkcii s Neptúnom, v kvadráte so Slnkom a Marsom a v sextile s Plutom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na prsty na nohách, chodidlá a lymfatické žľazy.

Streda: Mesiac je o 13.14 hod. v znamení Barana a je v trigóne so Saturnom a Venušou. Vládca Baranov je Mars a Pluto nachádzajúce sa v ohnivom živle a vplývajúce na skoro geniálne nápady i nebojácnosť so začínaním nových vecí.

Štvrtok: Mesiac je v konjunkcii s Uránom, v kvadráte s Plutom, v sextile so Slnkom a Marsom a v trigóne s Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na čelo, čelové dutiny a obličaj. Žalúdok neprepchávame a pomaly jeme.

Piatok: Mesiac je v konjunkcii s Uránom, v sextile s Marsom a Slnkom a v trigóne s Jupiterom. Mesiac o 16.16 hod.vstupuje do znamenia Býka, kde je vládca Venuša, nachádza sa v zemitom živle a vplýva na hmotné umenie a krásu.

Sobota: Mesiac je v trigóne s Plutom, v kvadráte s Venušou a v sextile s Neptúnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na nosohltan, krk a hrdlo a štítnu žľazu. Ak sme prechladení, kloktáme teplú slanú vodu.

Nedeľa: Mesiac je o 19.15 hod. V znamení Blížencov a je v opozícii so Saturnom a v kvadráte s Jupiterom. Vládca znamenia Blížencov je Merkúr, nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na komunikáciu, poznávanie a zmeny.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
jún 08, 2015 18:49 popoludní

 

 

Top