Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 9. - 15. 11. 2015

Slnko je v Škorpiónovi a je v konjunkcii s Merkúrom v Škorpiónovi a v opozícii s Neptúnom a je v sextile s Jupiterom v Panne a Plutom v Kozorožcovi. Venuša vo Váhach je v konjunkcii s Marsom, ktorý vstupuje do Váh vo štvrtok a Saturn v Strelcovi je s nimi v sextile. Neptún v Rybách je v kvadráte so Saturnom a Urán v Baranovi je v kvadráte s Plutom. Mesiac dorastá a nov dosahuje v stredu. Konštelácia viac podporuje podvedomé túžby a sny pred skutočnosťou.

Pondelok: Mesiac je vo Váhach a je v opozícii s Uránom. Pripravme sa na zlyhávanie najnovších technológií. Viac sa spoliehajme na osobné stretnutia. Môžu nastať náhle odcudzenia a straty prípadne aj nehody.

Utorok: Mesiac vstupuje o 5.03 hod. do Škorpióna a je v trigóne s Neptúnom. Vládca Škorpióna je Mars, nachádza sa vo vodnom živle a vplývajúci na zvedavosť, vedecké skúmania, odhaľovania skrytých javov i podvodné aktivity.

Streda: Mesiac dosahuje nov o 18.47 hod. a je v konjunkcii so Slnkom, Merkúrom, v sextile s Jupiterom a Plutoma v trigóne s Neptúnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pohlavné choroby, močový mechúr a precitlivelosť.

Štvrtok: Mars vstupuje do Váh o 23.00 hod, a Mesiac je v konjunkcii so Slnkom a Saturnom a v sextile s Venušou a Marsom. Mesiac je o 16,14 v znamení Strelca, kde sa nachádza v ohnivom živle a vplýva na cestovanie i vzdelávanie.

Piatok: Mesiac je v konjunkcii so Saturnom, v sextile s Venušou a v trigóne s Uránom a v kvadráte s Neptúnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na bedrové kĺby a stehná. Doprajeme si masáž a vodoliečebné procedúry.

Sobota: Mesiac je v znamení Strelca a je v kvadráte s Jupiterom a v trigóne s Uránom. Pri nákupoch sa vyhýbame zbytočnostiam a viac sa venujeme najnovším technológiám, elektronike a pod., ktorú uprednostníme.

Nedeľa: Mesiac o 1.21 hod. vstupuje do Kozorožca a je v kvadráte s Venušou a Marsom a v sextile s Neptúnom. Vládca Kozorožca je Saturn, nachádza sa v zemitom živle a vplýva na pevnosť neochvejnosť, tvrdohlavosť a pracovitosť.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
november 09, 2015 21:35 popoludní

 

 

Top