Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 9. - 15. 2. 2015

Slnko sa nachádza v znamení Vodnára a je v opozícii s Jupiterom v znamení Leva. Merkúr vo Vodnárovi je v sextile so Saturnom v Strelcovi. Venuša a Mars sú v konjunkcii v znamení Rýb a sú v sextile s Plutom v znamení Kozorožca. Urán v znamení Barana je v kvadráte s Plutom. Mesiac dosahuje vo štvrtok poslednú štvrť. Konštelácia podporuje fanatizmus a oslabuje majetok.

Pondelok: Mesiac je v kvadráte s Plutom, v trigóne so Slnkom v opozícii s Uránom a v sextile s Jupiterom. Po zdravotnej stránke si chránime ľadviny a driekovú časť chrbtice. Nedvíhame ťažké bremená a pijeme dostatok tekutín.

Utorok: Mesiac vstupuje o 8 05 hod. do znamenia Škorpióna a je v kvadráte s Merkúrom a v trigóne so Slnkom. Vládca Škorpióna je Mars, nachádza sa vo vodnom živle a vplýva na citlivosť a zmyselnosť. Pozor na žiarlivosť.

Streda: Mesiac je v sextile s Plutom, v kvadráte s Jupiterom a v trigóne s Neptúnom, Venušou a Marsom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pohlavné orgány a močový mechúr. Škodí vlhkosť a chlad.

Štvrtok: Mesiac je o 17.47 hod. v znamení Strelca a je v kvadráte so Slnkom a v trigóne s Venušou a Marsom. Vládca Strelca je Jupiter sa nachádzaj v ohnivom živle a vplýva na radosť zo života, vzdelávanie a poznávanie.

Piatok: Mesiac je v kvadráte s Neptúnom, v konjunkcii so Saturnom av trigóne s Jupiterom a Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na bedrové kĺby a stehná. Pomáhajú kúpele, vodoliečba a masáže.

Sobota: Mesiac je v znamení Kozorožca o 23.24 hod. a je v trigóne s Jupiterom a Uránom, v kvadráte s Marsom a Venušou a v sextile so Slnkom. Vládca Kozorožcov je Saturn a vplýva na tvrdohlavosť.

Nedeľa: Mesiac je v sextile s Neptúnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pokožku a kosti. Hrozia úrazy končiace sa zlomeninou a pri pobyte v soláriu alebo vo vysokohorskom prostredí ochraňujeme pleť pred spálením.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
február 08, 2015 22:22 popoludní

 

 

Top