Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 9. - 15. 5. 2016

Slnko je v znamení Býka a je v konjunkcii s Venušou a Merkúrom tiež v Býkovi a v trigóne s Plutom v Kozorožcovi a Jupiterom v Panne. Neptún v Rybách je v sextile s Venušou a Plutom a v opozícii s Jupiterom a v kvadráte so Saturnom v Strelcovi. Mars je v Strelcovi a Urán v Baranovi je v kvadráte s Plutom. Mesiac pribúda a je v piatok v prvej štvrti. Konštelácia podporuje zábavu a kultúrne aktivity.

Pondelok: Mesiac je o 19.24 v Rakovi a je v sextile s Uránom a v opozícii so Saturnom. Vládca Raka je Mesiac, nachádza sa vo vodnom živle a vplýva na rodinnú súdržnosť a súkromie. Dávame si pozor na presnosť dohodnutých termínov.

Utorok: Mesiac je v trigóne s Neptúnom a v opozícii s Plutom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na to čo jeme , ohrozený je žalúdok a metabolizmus. Každé sústo dôkladne rozžujeme a a potom prehltneme.

Streda: Mesiac je v trigóne s Neptúnom, v opozícii s Plutom a v sextile s Jupiterom, Venušou, Merkúrom a Slnkom. Mesiac o 23.32 vstupuje do Leva a tam je vládca Slnko, nachádza sa v ohnivom živle.

Štvrtok: Mesiac je v trigóne s Marsom a Saturnom a dávame si pozor na pýchu, namyslenosť a ctižiadosť. Po zdravotnej stránke je ovplyvnený srdcovo cievny systém a srdce s krvným tlakom. Vyhýbame sa alkoholu a stresu.

Piatok: Mesiac je v prvej štvrti o 19.02 a je v trigóne so Saturnom a Marsom a v kvadráte so Slnkom, Venušou a Merkúrom. Dávame si pozor na unáhlené rozhodnutia. Darí sa v športe a s technikou. Priaznivý vplyv je aj pre nehnuteľnosti.

Sobota: Mesiac o 7.52 vstupuje do Panny a je v kvadráte so Slnkom a Marsom a v trigóne s Uránom. Vládca Panny je Merkúr, nachádza sa v zemitom živle a vplývaj na rozum, logiku a oblasť služieb, v zdravotníctve a pod.

Nedeľa: Mesiac je v opozícii s Neptúnom, v trigóne so Slnkom, Venušou a Merkúrom, v kvadráte so Saturnom a v konjunkcii s Jupiterom. Po zdravotnej stránke sú ovplyvnené orgány pod žalúdkom. Vyhýbame sa ťažkým, mastným jedlám.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
máj 09, 2016 21:11 popoludní

 

 

Top