Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 9. - 15. 6. 2014

Slnko sa nachádza v znamení Blížencov a je v trigóne s Marsom v znamení Váh. Merkúr je v trigóne s Neptúnom v znamení Rýb. Jupiter je v znamení Raka a je v trigóne so Saturnom v znamení Škorpióna. Mars je v kvadráte s Plutom v znamení Kozorožca. Pluto je v kvadráte s Uránom v znamení Barana a Urán je v opozícii s Marsom. Saturn je v opozícii s Venušou v znamení Býka. Pluto je v trigóne s Venušou. Mesiac dosahuje spln v piatok. Planéty podporujú duchovný rozvoj, napr. meditácie.

Pondelok: Mesiac je od 12.38 hod. v znamení Škorpióna a je v trigóne so Slnkom, Merkúrom a v kvadráte s Jupiterom. Vládca znamenia Škorpióna je Mars nachádzajúci sa vo vodnom živle, kde sa prejavuje citlivosťou a vnímavosťou.

Utorok: Mesiac je v trigóne s Merkúrom, Neptúnom, v konjunkcii so Saturnom a v opozícii s Venušou. Pozor si dávame na žiarlivosť, podozrievavosť a po zdravotnej stránke na choroby pohlavných orgánov a močový mechúr.

Streda: Mesiac je v znamení Strelca o 17.23 hod. a je v trigóne s Jupiterom a v konjunkcii so Saturnom. Vládca znamenia Strelca je Jupiter nachádzajúci sa v ohnivom znamení, vplýva na cestovanie, poznávanie a vzdelávanie.

Štvrtok: Mesiac je v opozícii so Slnkom, v trigóne s Uránom, v kvadráte s Neptúnom a v sextile s Marsom. Pozor si dávame na prehnané dobrodružstvá na adrenalínové športy a po zdravotnej stránke na stehná a bedrá.

Piatok: Mesiac je v splne o 6.11 hod. dodržujeme pôst a nezačíname nič nové robiť. Mesiac je v opozícii so Slnkom a Merkúrom. Mesiac o 19,05 hod. vstupuje do znamenia Kozorožca, a tam je vládca Saturn nachádzajúci sa v zemitom živle.

Sobota: Mesiac je v konjunkcii s Plutom, v opozícii s Merkúrom a v kvadráte s Uránom a Marsom. Dávame si pozor na prepracovanosť a bezcitnosť, potrebujeme viac tolerancie. Po zdravotnej stránke chránime pokožku a kosti.

Nedeľa: Mesiac je o 19.27 hod. v znamení Vodnára a Mesiac je v opozícii s Jupiterom, v kvadráte s Uránom a v trigóne s Venušou. Vládca znamenia Vodnára je Urán, nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na širšie okolie.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
jún 08, 2014 15:36 popoludní

 

 

Top