Obrázok používateľa CEZ OKNO
Kim Wilde: Nebyla jsem jediná, kdo to viděl

Její plakát visel v 80tých letech v každém chlapeckém pokoji. Popová blondýnka, zpěvačka Kim Wilde ("Kids in America", „Cambodia“, "You Keep Me HanginOn") odešla uprostřed 90tých let na odpočinek poté, co prodala 20 miliónů desek a začala se konečně věnovat svým dětem a pečovat o zahradu. Nyní pohledná zpěvačka Kim Wilde (50) je zpět se svým přiznáním, že viděla UFO!

Německý server BILD.de, který se s Kim Wilde setkal den po jejích 50tých narozeninách (narozena 18. 11. 1960) přinesl zajímavý rozhovor. V něm překvapila Brity svým příběhem o UFO, který bez zábran řekla veřejně.

Kim Wilde: "Asi tak před rokem jsem viděla UFO. Vím, že to zní bláznivě, ale bylo to na mé zahradě. Byla to světla, která přilétala od východu, pak se zastavila a poté začala „tancovat“. Pokud mi nevěříte, zmiňovaly se o tom také naše místní noviny. Nebyla jsem jediná, kdo to viděl. Bylo to den po smrti Michaela Jacksona.“ († 25. 6. 2009).

Kim Wilde není však jediná, která ze slavných britských zpěváků tvrdí, že viděla UFO. Např. i Robbie Williams, Mick Jagger, Olivia Newton-John a pod.

Bild (Frankfurt)

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: Exopolitika.cz

júl 11, 2011 05:46 dopoludnia

 

 

Top