Obrázok používateľa CEZ OKNO
UFO na oblohe

Do redakcie sme dostali e-mail: “Ja mám s UFOm dosť zvláštne skúsenosti. Zo začiatku som si myslel, že sa jedná o nejaké družice, lenže potom sa začali diať veci. Svetlo letelo nebom a zrazu na čistej oblohe zmizlo, objavilo sa o kus ďalej a začalo pulzovať. Boli chvíle kedy som podobných svetiel videl v priebehu polhodinky vyše 30 niekedy aj 3-4 naraz. Moja manželka si myslela že som sa zbláznil až kým to nezažila aj ona...”

“...kedy len niekoľko kilometrov od nás lietal nejaký svietiaci objekt rôznymi smermi a pulzoval. Pracujem ako policajt a z titulu svojej práce som dosť často v noci vonku. Raz sa mi počas služby spolu s ďalšími 3 kolegami stala zvláštna vec. Stáli sme na ceste, rozprávali sme sa zrazu nás z neba ožiarilo silné biele svetlo ako z blesku, akurát že nezhaslo hneď, ale postupne strácalo intenzitu. Svetlo vychádzalo z objektu vysoko na nebi o veľkosti viditeľnej hviezdy. Keď svetlo zoslablo tak, že to vyzeralo ako obyčajná, len viac svietiaca hviezda, objekt sa pohyboval po nebi a začal evidentne stúpať smerom preč od zeme (jeho veľkosť sa začala zmenšovať). Čo to bolo? Neviem... každopádne jeden z kolegov mi povedal, že raz spolu asi s ďalšími 10timi kamarátmi za denného svetla videli lietajúci tanier, ktorý sa nad nimi vznášal vo výške asi 50 metrov a keď zastavili autá (šli z koncertu) aby si to prezreli, bez hluku to doslova ubziklo preč. Ako dôkaz zavolal kamarátovi bez toho že by boli popredu dohodnutí (rozhovor som inicioval ja) ktorý tam bol s ním a ten mi celú udalosť ešte raz podrobne opísal... Ja som si existenciou mimozemského života istý... Už len z percentuálneho hľadiska pri takom množstve galaxií a planét vo vesmíre, keby bola šanca čo i len 0,000 000 000 1% tak by obývateľných planét bolo niekoľko miliárd (nehovoriac o tom že nie každý život musí byť na rovnakej báze ako ten náš). Takže tak...

K týmto konkrétnym videám nemám moc čo povedať... jednoducho som bol vonku, vidím UFO, začal som natáčať. Čo sa týka tých svetiel som si 110 percentne istý že to nie sú lampióny a ani lietadlá. Podobných úkazov mám za tých pár rokov už zmáknutých fakt veľa a to čo som písal, že často blikajú resp. pulzujú, stratia sa z oblohy na čistej oblohe bez mrakov a o kus ďalej sa zviditeľnia... ja netvrdím že to boli mimozemské plavidlá, tvrdím že som videl UFO :) a som si istý že to nebolo ani lietadlo (štandardné - bolo to úplne bezhlučné) a rozhodne nie nejaký lampión.”

čitateľ Marián F.

exkluzívne.cez.okno


Súvisiace:

UFO na Slovensku
http://www.cez-okno.net/rubrika/ufo-na-slovensku


Autori: 
marec 31, 2016 15:55 popoludní
 • krát komentár

4 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Matrix
  Matrixapríl 02, 2016 21:54 popoludní

  Komentár: 

  Preco to nemoze byt lampion ?

 2. Obrázok používateľa kodl
  kodlapríl 03, 2016 20:59 popoludní

  Komentár: 

  Přesně tohle vídám pravidelně taky, mění směr pulsují zmenšují se zvětšují, najednou zazáří.
  Ve slabém dalekohledu vypadají jako jasný kotouč (bod),
  přede dvěma lety se mi povedlo do 110mm zrcadlového makutskova chytnout nad Brdy (byl jsem tam lovit tahle světla a /cvičně jim říkám "orby") trojúhelníkové UFO s přesnou siluetou viditelnou proti obloze (nebyla úplně černá).
  UFO letělo velmi rychle a bezhlesně vzhledem ke vzdálenosti nemohu říci velikost a díky tomu ani odhadnout rychlost.
  Na spodní straně 10 nebo 6 pravidelně rozmístěných světel po celé ploše trojúhelníku

 3. Obrázok používateľa Meteofun
  Meteofunoktóber 06, 2018 20:13 popoludní

  Komentár: 

  Práve pred 10-timi minútami také "čosi" prelietalo pri Topoľčanoch jasnou oblohou. Veľmi silné biele svetlo a žiadny zvuk. Videl som to tu preletovať už aspoň 10-krát za ostatný rok, vždy potme a potichu. Tiež by ma zaujímalo, čo je to za "prieskumníka".

 4. Obrázok používateľa CEZ OKNO
  CEZ OKNOoktóber 06, 2018 20:59 popoludní

  Komentár: 

  Budeme radi, keď to najbližšie nafilmujete alebo nafotíte a pošlete nám to do redakcie..

 

 

Top