Obrázok používateľa CEZ OKNO
UFO na Slovensku (26. 3. 2015)

26. března 2015 přinesl zpravodajský server tv.blesk.cz informaci o tom, že několik občanů jedné slovenské vesnice pozorovalo UFO.


Co se tedy stalo: Mezi 18:30-21:30, 26. 3. 2015, pozorovalo několik svědků obce Uhliská podivný objekt, který se ještě podivněji choval. Svědek pan Ladislav na kameru vypovídal, že objekt se pohyboval „bičíkovitě“, ze strany na stranu. Na letadlo to bylo příliš velké a při otáčení bylo vidět i jeho tmavou část. Po určité době se zdálo, že to má něco jako „chapadla“, jako když vidíte medúzu ve vodě. Někteří lidé, kteří to pozorovali, těm to přišlo tak záhadné, že dostali strach a utekli domů. Televize také dala prostor k vyjádření jedné slovenské astronomce, jež řekla, že objekt byl meteorologický balón, nasvícený sluncem. Obrátil jsem se za Českou exopolitiku na svého slovenského kolegu, ufologa Mira Karlíka, který v reportáži rovněž vystupoval, a to formou telefonického rozhovoru, kde pro novináře uvedl, že objekt byl velmi neobvyklý a měl všechny znaky neidentifikovaného tělesa.

Miro Karlík mi poskytl ještě další informace:

„Objekt byl pozorován ve směru Levice, Žiár a Bánská Štiavnica. Byl přibližně ve výšce 7 km a svědkové jej pozorovali asi 2 hodiny. Pan Ladislav uvádí asi dalších 10 lidí. Objekt opakoval své manévry a občas se objevila nejasná část jeho povrchu, což vylučuje možnost verze paní astronomky, že by se mohlo jednat o meteorologický balón, který mělo osvětlit slunce. Viděl jsem celý záznam a jednoznačně se jedná o objekt UFO. Poměrně dobře nafilmovaný na Smartfone dobré kvality. Pozorovatelé absolutně vyloučili, že by to bývalo mohlo být něco pozemského. Neslyšeli žádný zvuk a objekt neskutečně rychle měnil svoji polohu, současně z něj vycházely nějaké části, které připomínaly medúzu.“

Na tento objekt Mira Karlíka upozornil sám pozorovatel, což je člověk, který se o UFO nikdy nezajímal, ale tento zážitek jej donutil k poznání, že ve vesmíru nejsme sami. Slovenský kolega doplňuje, že podobný objekt byl pozorován koncem 90. let v Hlohovci a že mají jeho videozáznam.


ĎALŠIE INFO nájdete na tejto adrese.

Karel Rašín

http://www.exopolitika.cz/


Súvisiace:

UFO na Slovensku
http://www.cez-okno.net/rubrika/ufo-na-slovensku


marec 28, 2015 21:42 popoludní
  • krát komentár

1 krát komentár

  1. Obrázok používateľa RNDr. Pavel Smutny
    RNDr. Pavel Smutnymarec 30, 2015 17:40 popoludní

    Komentár: 

    Zdravim,..predvlani v lete som cosi take nafotil nad Banskym Studencom,..smerom od hradzy Studeneckeho (Kolpasskeho) jazera nedaleko B. Stiavnice. Ja som to na vlastne oci nevidel ale po prezreti fotiek to tam bolo,..lebo kamarat ma upozornil ze on tam jasne videl objekt spravajuci sa ako UFU,... nedaleko pozoroval neskorej cosi ako dron stojaci nad jednym miestom na oblohe,..s sumivym zvukom...

 

 

Top