Obrázok používateľa CEZ OKNO
UFO natočené počas argentínskeho vysielania televíznych novín? (+VIDEO)

BUENOS AIRES | Potom, čo iba pred niekoľkými týždňami ►prerušil jeden neidentifikovateľný lietajúci objekt peruánske televízne vysielanie, bol zachytený televíznymi kamerami a súčasne bol pozorovaný mnohými svedkami, došlo v Argentíne k podobnému prípadu: Počas jedných televíznych správ prelieta v pozadí moderátora veľký, kotúčovitý objekt, po celom viditeľnom úseku oblohy.


K prípadu došlo podľa doposiaľ známych informácií počas obedňajších televíznych novín argentínskeho spravodajského vysielača "Todo Noticias" (TN) 28. februára 2015. Kým moderátori si nič nevšimli (keďže sedeli chrbtom otočený k obrazu v pozadí), preletelo naraz "UFO" v pozadí televízneho štúdia.

Či sa jedná o panoramatické okno, stenu obrazovky alebo Greenscreen-štúdio (v posledných dvoch verziách by bolo možné pozadie zapojiť a preto by existovala možnosť počítačovo generovaného pripojenia a manipulácie), doposiaľ nie je známe.

Vo vlastnej veci

Niektorí komentátori online-videoplatformy "YouTube", na ktorej bol záznam z vysielania televíznych novín nahratý, vysvetlili, že si UFO všimli počas vysielania televíznych novín.

Vzhľadom k tomu, že objekt prechádza popri viacerých objektov v pozadí (antény, výšková budova a pouličná lampa), je nimi vždy zakrytý, zdá sa, že sa jedná o pomerne ďaleko vzdialený objekt na oblohe. Nie je to teda žiaden malý objekt (vták, hmyz, hobby-dron atď.) tesne pred kamerou. Ak sa nejedná o zmanipulované obrazy, je možné na základe výškovej budovy a jej dobre viditeľných poschodí aspoň odhadnúť minimálne rozmery objektu "UFO".


VIDEO nájdete na tejto adrese.

https://www.youtube.com/channel/UCnOiRr7Hkh9SxxPd_KjrkHA

Zdroj: http://grenzwissenschaft-aktuell.blogspot.de/2015/03/video-ufo-wahrend-a...

Preklad: RK preklady

exkluzívne.cez.okno


Súvisiace:

Seriál: UFO nad...
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-ufo-nad

STOP HOAX SET
http://www.cez-okno.net/serial-stop-hoax-set


Autori: 
Rubriky: 
marec 04, 2015 22:47 popoludní

 

 

Top