Obrázok používateľa CEZ OKNO
UFO SPATŘENO NAD ISLANDSKOU SOPKOU (video)

V březnu 2010 bylo hlášeno mnohačetné pozorování UFO uprostřed mraku popela islandské sopky Eyjafjallajokull. UFO bylo zachyceno kamerou během doby, kdy byla zastavena většina letů ve střední Evropě. Podle mnoha zpravodajských relací byla přítomnost UFO zaznamenána na snímcích pocházejících z oblasti sopky. Na videozáznamu je jasné UFO, které je vidět právě v jádru exploze a uprostřed temných šedých mraků popela. To, co je vidět na videu, je neuvěřitelné:


Michael Schratt, historik kosmického prostoru pro server Open Mind (http://www.openminds.tv/), analyzoval snímky a poskytl následující komentář:

„Nedávný videozáznam anomálních objektů pozorovaných v blízkosti mraku popela islandské sopky byl vysvětlován jako „hejno ptáků“ nebo jako „experimentální letadlo“. Obě z těchto teorií postrádají vědecký důkaz a zdá se, že je to jen další pokus hlavního proudu médií, jak se vyhnout tomu, jít do podrobností v „nepohodlných otázkách“. Vysvětlení o ptácích viděných v blízkosti inkriminované oblasti vulkanického mraku popela je vysoce nepravděpodobné ze dvou důvodů:

1. Je dobře známo, že zvířata mají jemný smysl vnímat s respektem přírodní jevy, zvláště zemětřesení. Proto videozáznam „hejna ptáků“ blízko mraku popela pár dní poté, co se ozvala původní erupce, se vzpírá logice. Jakýkoli ptáci v této oblasti by bývali odletěli několik hodin před prvním výbuchem.

2. Jakákoli živoucí bytost blízko mraku popela by byla vystavena úrovni vysokého žáru, což by pro ptáky bylo jistě osudné.

Vysvětlení o „experimentálním letadle“ také nepočítá se dvěma podstatnými otázkami:

1. Jakékoli letadlo používající tryskové turbíny nebo motory s turbínovými lopatkami v rámci pohonu, riskuje, že se dostane do toho, co je známo jako podmínky „zahoření“. To se může stát tryskovému letadlu, když palivo/vzdušná směs vnikne do spalovací komory, tím se drasticky zredukuje nebo pohltí výkon motoru. V těchto nouzových podmínkách se může motor úplně zastavit, což způsobí katastrofické selhání a ztrátu jak letadla, tak i posádky.

2. Jakékoli letadlo, které vletí do vulkanického mraku popela riskuje extrémní poškození lopatek tryskových turbín.

Během letu v roce 2000 speciálně zkonstruovaný letoun NASA, DC 8-72, nedopatřením vletěl do vulkanického mraku popela. Na základě další prohlídky mechaniky letoun jasně utrpěl masivním znehodnocením přední hrany čepelí turbín. Podle technické zprávy NASA číslo TM-2003-212030, množství poškození letounu tím, že vletěl do vulkanického mraku popela, se dostalo až na celkovou částku 3,2 miliónů dollarů. Ovšem jakýkoli tajný experimentální letoun používající elektro-gravitaci nebo pohonné magneto-hydrodynamické systémy by nutně nepotřeboval spoléhat na konvenční aerodynamiku pro stoupání, avšak riskovat s americkým experimentálním letounem za milióny dollarů v neznámém prostředí, které by mohlo ohrozit program, se zdá být vysoce nepravděpodobné.

Maurizio Baiata

Redaktor Open Mind Magazine, Arizona, Tempe, 23. 4. 2010

http://www.openminds.tv/ufos-spotted-over-the-iceland-volcano/

http://www.youtube.com/watch?v=ixO9thrjPpM&feature=player_embedded

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: Exopolitika.cz

Rubriky: 
máj 04, 2010 00:59 dopoludnia

 

 

Top