Obrázok používateľa CEZ OKNO
UNIVERZÁLNÍ MIKROSKOP I.

"Ačkoli jeho teorie byla v přímém rozporu s ortodoxními názory, mnozí špičkoví lékaři ho zcela nepokrytě podporovali. Mnozí tajně pokračovali v užívání Rifeho metod a zařízení, navzdory přísnému zákazu AMA a sankcím hrozícím od příslušných úřadů. Pečlivě vedené záznamy těchto odvážných lidí a posudky o stavu jejich pacientů obhajují Rifeho teorie a postupy."Royal Raymond Rife (1888-1971)
Začal svou kariéru jako talentovaný všeuměl. Ve třicátých letech minulého století, sponzorován zámožným zaměstnavatelem, vynalezl jedinečný univerzální mikroskop, jehož princip spočíval na složité soustavě optických hranolů. Tento přístroj svým 60 000 násobným zvětšením umožňoval pozorovat živé mikroorganizmy v jejich prostředí. Postup nevyžadoval usmrcení a zvláštní preparaci pozorovaného vzorku běžnou u elektronového mikroskopu! (Objektivní popis a jediný ´!´ dochovaný obrázek Rifeho přístroje je v žurnálu Smitsonian Institution z února 1944.)
Rife tedy byl schopen pozorovat živé viry a jejich reakce na různé stimuly.


Zveřejnění poznatku, že se baktérie může změnit ve virus a virus sám o sobě může dále měnit formu, bylo těžkým prohřeškem proti mocnému lékařskému dogmatu – Rife tím od základu popřel dosavadní teorii příčin vzniku nemocí. Zpozoroval zvláštní droboučké organismy v krvi. Soustředil se na ně jako na „malinké rakovinové mikroby, které opticky lámaly paprsky ve fialové až červené části světelného spektra“. Domnělé mikroby nazval BX.

O mnoho let později dostal jeden biochemik Nobelovu cenu za výzkum a „objev“ takzvaných „prionů“. Při vší úctě k jeho práci, známé ve spojitosti se zmatky kolem BSE, lze jen konstatovat, že by stačilo prostudovat Rifeho dílo ve vztahu k BX, včetně prací jiných badatelů, kteří se vypravili po stejné stopě (více v příštím pokračování série o zdraví) abychom pochopili, že Rife narazil na podstatu, která s největší pravděpodobností tvoří základ samotné biologické existence.

Jak se tato podivuhodná tělíska chovají, a co vytvářejí, přímo závisí na „prostředí“ definovaném F. Béchampem…

Dalším vynálezem byl „Rifeho generátor“. Když byl tento přístroj nastaven na přesný rezonanční kmitočet, přivedl domnělé rakovinové buňky doslova k výbuchu.

Ve třicátých letech byla touto cestou na Scrippově klinice stoprocentně vyléčena řada lidí. Několik prestižních (a kvalifikovaných) organizací a institucí přitom pečlivě ověřovalo výsledky a dohlíželo na Rifeho práci.

Ačkoli jeho teorie byla v přímém rozporu s ortodoxními názory, mnozí špičkoví lékaři ho zcela nepokrytě podporovali. Mnozí tajně pokračovali v užívání Rifeho metod a zařízení, navzdory přísnému zákazu AMA a sankcím hrozícím od příslušných úřadů. Pečlivě vedené záznamy těchto odvážných lidí a posudky o stavu jejich pacientů obhajují Rifeho teorie a postupy.

Rozbory, anamnézy a příběhy o Rifeho léčbě lze nalézt v knize Barryho Lynese. Rife posléze narazil na zuřivý odpor Lékařské společnosti a nakonec zemřel jako zlomený člověk. Intenzívní zájem na oživení jeho průkopnického díla vznikl až po vydání Lynesovy knihy.

Rifeho fascinující dílo (nezemřel mu jediný pacient!) bylo přes vynikající výsledky úředně zakázáno. Byl stejně jako krátce před ním Tesla zařazen do mlčenlivého zástupu zapomenutých vynálezců z počátku uplynulého století. Teprve v posledních letech začíná veřejnost zvolna chápat, že v našem technickém světě „cosi nehraje“. Objevily se práce odvážné americké lékařky Dr. Huldy Regehr-Clark, která úspěšně navázala na Rifeho práci. Za tuto činnost už byla několikrát uvězněna…

-pokračovanie-


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

-gewo-

Zdroj: http://www.wmmagazin.cz/


Súvisiace:

Táto žena vyliečila 20000 ľudí z rakoviny. Dnes je jej tajomstvo odhalené
http://www.cez-okno.net/clanok/tato-zena-vyliecila-20000-ludi-z-rakoviny...

Parazity
http://www.cez-okno.net/stitok/parazity


Sekcie: 
august 23, 2015 21:27 popoludní

 

 

Top