Obrázok používateľa CEZ OKNO
Únosy Šedými a kontakt s Androméďany podle Jona Robinsona

Rád bych se podělil o své setkání, které bylo "únosem se spojením“. Je zajímavé, že když se mě poprvé zmocnily a nesly mě mimozemské bytosti, dotkly se mně ramene a já na krátkou dobu omdlel. Další, čeho jsem si pak všiml, bylo, že jsem byl snášen po schodech dolů a držen jen za ramena.


Sešly se mnou k zadním dvěřím v kuchyni a odsud mě vzaly ven. Zdálo se mi zvláštní, že jsem byl držen jen za ramena, a tak jsem se rozhodl, že se otočím, abych viděl, co nebo kdo byl takového činu schopen, jenže jsem načas zase ztratil vědomí. Všechno skončilo později zpátky v posteli a tím, že jsem se díval na svou ženu, jak spí vedle mě, zatímco já byl vzhůru. Přemýšlel jsem o tom, co vedlo k mému únosu a že jsem se dostal zpět, jako by se nic nestalo, kromě vzpomínek a dojmů. Nutno podotknout, že v té době byl můj váhový faktor značně velký, byl jsem pěkně velký chlap, ale tohle jsem rozebral později v regresi. Dělím se o to s vámi, protože by to mohlo ukázat, že únosy pomocí spojení jsou proveditelné.

Co se týká tajných operací, zdá se, že je to hodně práce našich lidí, provádět takové věci, aniž by existoval nebo předtím byl kontakt s nějakými bytostmi z jiných světů, kteří vlastně dělají to samé na nás.


Moje únosy a setkání začaly, když jsem byl malý chlapec. Moje únosy skončily zapojením se do činnosti s pozitivními mimozemšťany a mojí spoluprací s nimi. Nyní, občas vidím mimozemšťany, jak mě pozorují ze vzdálenosti, ale nikdy se mnou už nepřijdou do kontaktu. Proč? Protože mě jisté faktory pomáhají chránit. Mohu říci, že taková technologie existuje a skutečně funguje. Z mé strany to není žádné vychloubání, protože jsem rád, že únosy přestaly.


Ti takzvaní „Šedí“, kterých mimochodem existuje mnoho druhů, nejsou jedinými bytostmi, které provádějí únosy neznámých lidí. Jednou jsem byl navštíven skupinou ze Síria B a přišli za mnou i za mojí ženou. Naštěstí pro nás, když jsem je požádal, aby odešli, učinili tak. Ale mohu oficiálně uvést, že toto setkání bylo to úplně první, kdy mě stoupaly chlupy na zátylku, když se jejich přítomnost objevila v naší ložnici. Moje žena i já jsme s sebou v tu chvíli thrli a posadili se na posteli, čímž nám dali vědět, že tam jsou. Drželi se ve stínu, ale mohu říci, že jsem získal osobní povědomí, že to byli ti, se kterými jsem se již setkal předtím.

Když používám rčení „jak nahoře, tak dole“, doopravdy se to odkazuje na nás, jako na ostatní bytosti z jiných míst, které jsou podobné v mnoha aspektech bez ohledu na evoluční vývoj bytostí, který mají po ruce. V mnoha ohledech naše genetika, ze které se utváříme my i oni, může být stejná. Zajímavé je, že tyto bytosti, které tvoří Výbor Andromedy, o kterých zde mluvím, jsou reálné vzhledem ke zkušenostem, které jsem s nimi měl. Řekněme, že jsou to bytosti mnohem vyspělejší než my - v technologii, duchovním učení - přesto nahlížejí na náš lidský druh jako na „královskou“ linii ohledně duše a genetických aspektů. To je dost udivující, když mnoho jiných vyspělých ras si často zakládá na tom, že jsou nám nadřazeny. Rasy z Výboru Andromedy na nás z větší části nahlížejí jako na v mnoha směrech sobě rovné, i když naše fyzično je v současné době manipulováno a zadržováno. Realita ostatních bytostí je pravdou, bez ohledu na to, zda je chceme vidět nebo zažít s nimi setkání kvůli potvrzení. Oni se s námi setkat chtějí, ale když si načasujeme tu správnou dobu pro ně i pro nás. Nechci tu rozšiřovat nějaký strach, realita bytostí ve vesmíru je mnohem rozsáhlejší, než si naše věda umí představit a povaha jejich činností se různí tak jako činnosti každého člověka na Zemi. Takže my jsme jedineční stejně tak jako také nejsme jedineční – jak nahoře, tak dole.

Jsem seznámen s Devíti z Andromedy z galaxie Andromeda. Mluvím zde o Androméďanech Zenetae, se kterými mluvím, kteří jsou vskutku přímo zde v souhvězdí Andromeda v galaxii Mléčné dráhy. Androméďané Zenetae jsou také z 5. a 6. dimenze nebo chcete-li vědomí. Zmínil bych to, co pochází od nich a co se týká naší vlastní historie našeho světa i té, co je za ní. Život existuje na jiných dimenzích. V minulosti existovali ti, o kterých můžeme uvažovat jako o „Zakladatelích“, abych tak řekl. Nazývali se PaaTal. Když přiletěli Drakoniáni, měli spolu tyto dvě rasy spor. Nakonec PaaTal zmizeli, protože postupně stoupali do realit jiných dimenzí. Z toho, co se Androméďané Zenetae dozvěděli, bylo, že PaaTal vystoupali v té době do té nejvyšší dimenze ve vesmíru, což je 11. dimenze.

Během našich životů vstoupila do vesmíru nová dimenze barevnými a zvukovými vibracemi z černých děr, kterou začaly sdílet novou 12. dimenzi i se svými vlastními bytostmi. Je tu ovšem i příběh pádu. Někteří jej vypodobňují jako negativní a jiní zase jeko pozitivní. Androméďané Zenetae se podělili o to, že mnoho duší, kterými jsme my na tomto světě, jsou někteří vracející se z PaaTal. Důvod, proč si na to nevzpomínáme, je kvůli tomu, že bylo součástí plánu učinit naše životy zajímavějšími pro ty z PaaTal, aby se vrátili zpět. Androméďané Zenetae se také podělili o to, že Jupiter je skutečně jakousi velkou lodí PaaTal...


Většina galaktických konfliktů v naší Mléčné dráze je mezi rasami, které spočívají uvnitř naší galaxie. Říká se, že rasy, které jsou zde, jsou těmi, které musí vyřešit problémy mezi sebou... Androméďané Zenetae se s námi například podělili o to, že přestože oni používají technologii ke kontrole různých věcí vytvořených z hmoty, upozorňují, že my děláme to samé, ale pouze s naší kolektivní myslí. Ale, když se na nás podívají, kým skutečně jsme, stav našeho pokroku se výrazně mění. Ptám se vás, proč nám tohle říkají, chtějí z nás udělat skupinu mistrů?


Jon Robinson

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: http://www.exopolitika.cz/


Súvisiace:

Androméda
http://www.cez-okno.net/rubrika/andromeda

Greys (Šediváci, Strieborňáci)
http://www.cez-okno.net/stitok/greys-sedivaci-striebornaci

Seriál: Projekt Alfa
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-projekt-alfa


september 06, 2013 23:57 popoludní

 

 

Top