Obrázok používateľa CEZ OKNO
ZÁHADA: Tajomná žiara nad Slovenskom!

Aktualizácia 21:12 hod: "Bolid nad Slovenskom" | 2xVIDEO! | Ľudia z mnohých kútov Slovenska dnes od rána riešia otázku: Čo spôsobilo tajomnú žiaru, ktorú zaregistrovali v nedeľu pred polnocou? Niekoľko minút pred polnocou som zaregistroval obrovský hluk, ktorý sa ani nedá opísať slovami. Odrazu som videl z okna žiaru. Celé to trvalo asi 5-6 sekúnd, ale bolo to niečo mimoriadne," informoval nás čitateľ z Tornale. Doposiaľ nevysvetlený úkaz vraj zaregistrovali aj ľudia v Rožňave, neďaleko Košíc a dokonca aj v Maďarsku. Niektorým to pripomínalo ohňostroj, iní sa báli, že vybuchla nejaká továreň. "Videla som jasné svetlo. Myslela som si, že to bol blesk, lenže nepočula som hrmieť. Okrem toho u nás snežilo, takže mi to vôbec nesedelo," reaguje mladá študentka z Východnej.


Celý článok nájdete na tejto adrese


Zdroj: aktuality.sk

Zdroj: Petkoj18, YouTube.com

Zdroj: Petkoj18, YouTube.com


Z listu nášho čitateľa:

Dobry den, chcel by som Vas informovat o udalosti ktora sa stala vcera, tj. z 28 februara na 1 marca na vychode slovenska. Cestou domov z mesta, okolo 23:30 sa objavil zablesk velmi silneho svetla, ktory osvetlil komplet cele mesto. Ten isty ukaz mi referovali i priatelia na internete z 50 km vzdialeneho Presova.
Bol som na ceste domov s kamaratom, ked sa zrazu rozsvietila obloha, najprv slabsie a potom nasledoval neuveritelne silny zablesk svetla, trvalo to zhruba 1-3 sekundy. Osvetlil vsetko naokolo, kam som len dovidel, az neprirodzene bielym svetlom. Viditielnost bola ako za bieleho dna, no svetlo bolo ovela intenzivnejsie. Avsak nebolo vidiet ani stopy po drahe blesku, ak by to bol normalny blesk.
Po zhruba 4 minutovom udivenom rozhovore s kamaratom, sme v dialke vychodnym smerom zaculi hrmenie, ale nevylucujem ani zvuk lietadla. Podotykam ze samotny zablesk nebol sprevadzany ziadnym zvukom, priam naopak bolo hrobove ticho. Bol to velmi silny zazitok a potvrdilo mi ho mnoho ludi nielen z nasho mesta. Nedokazem si vobec vysvetlit co to mohlo byt. Neobjavia sa nejake informacie o tomto ukaze na Vasej stranke?
S pozdravom Milan


Pravdaže objavia. Ozvite sa na redakcia@cez-okno.net
kvalitné príspevky radi uverejníme!
Sokol


Podrobnú analýzu nájdete na stránke Jaroslava Merca v článku "Bolid nad Slovenskom"


marec 01, 2010 19:44 popoludní
 • krát komentár

5 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Lucas Perny
  Lucas Pernymarec 01, 2010 21:33 popoludní

  Komentár: 

  Z najnovších news som sa dozvedel, že ide o meteorit a ževraj to tam strážia policajti. Nuž, ale veriť aktualitám.podvod je ťažko. Možno je to celé len kamufláž a skrýva sa za tým niečo úplne iné.

 2. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymmarec 03, 2010 15:28 popoludní

  Komentár: 

  podla mna to nie je meteorit. videl som ten záblesk. moje psy na to reagovali velmi defenzivne. Nech je to cokolvek neni to s kostolnym poriadkom:)

 3. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymmarec 03, 2010 19:21 popoludní

  Komentár: 

  mám tiez vlastný zážitok z tej noci, ale nechcem ho tu rozpisovať.Kým sa nenajdu dokazy o tom, že to sposobil meteorit zostane tento jav nad vychodom slovenska zahadou. Je viac vysvetlení, jedno z nich kludne môže byť akysi pokus o utok, možno nie na slovensko...ktovie, može ist o pokus uvedenia činnosti spiacej sopky vihorlat. Verím, že je plán, podla ktoreho sa má niečo udiať. Budeme manipulovaní a nebudeme vedieť kde je pravda a aka je skutočnosť.naozaj deje niečo účelovo.Verím v silu modlitieb.

 4. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymapríl 21, 2010 13:08 popoludní

  Komentár: 

  mozno to ma prave suvis stym co sa stalo nad USA zaujimavy je cas a to 1:20

  http://www.youtube.com/watch?v=l-kKoEA_8b0

 5. Obrázok používateľa Jojo
  Jojoapríl 21, 2010 14:41 popoludní

 

 

Top