Obrázok používateľa CEZ OKNO
MMS (Miracle Mineral Supplement) - Zázračný minerální doplněk pro 21. století

AKTUALIZÁCIA 8. 10. 2010 | "Jedná se o přesnou koncentraci Chloritanu Sodného (MMS), který je před použitím aktivován přesným množstvím 10% roztokem kyseliny citronové (Aktivátor) Tento preparát byl během let výzkumu zdokonalen až do dnešní podoby. Představuje zatím nejsilnější a nejúčinnější zbraň proti všem známým nemocem, dostupnou široké veřejnosti. Během dvou let, kdy je MMS distribuováno z několika míst po celém světě, užilo či užívá tento zázračný minerální doplněk stovky tisíc lidí se skvělými výsledky. Poznáte sami, že ve své knize píši mnoho pravdivých a důležitých informací a že MMS je jedním z nejúžasnějších objevů, které kdy byly lidem představeny."
Jim. V. Humble


Co je MMS? V podstatě je to velmi zásaditý roztok NaClO2 v destilované vodě. Přidáním do vody hodnota jeho pH (12-13) rychle klesá na 8,6. V průběhu této změny se z NaClO2 vyčleňují ionty chlóru a z roztoku se uvolňuje množství dioxidu chlóru (ClO2) který následně ničí mikroby. Několik enzymů podporujících oxidaci buněk produkuje za přispění iontů chlóru i naše tělo. Když užijeme zředěný MMS bez aktivace (bez předchozího smísení s kyselinou citronovou) vnitřně, smísí se s žaludeční šťávou obsahující kyselinu solnou, HCl, a mají pH mezi 3-4. Reakce je samozřejmě mnohem silnější, než s vodou. Uvolní se přebytečný nereaktivní molekulární kyslík (O2-) a dioxid chlóru. Tím se do krevního oběhu dostane látka, která zabíjí viry, bakterie a koky. Když se ClO2 vstřebá, dostává se přímo do krevního oběhu rozpuštěný v krevní plazmě a navázaný na hemoglobin červených krvinek. Jeho první cesta vede do jater (přes vena portae). Hlavní funkce jater - detoxikace (léků, jedů atd.); produkce cukrů, hormonů a imunoproteinů – se účinkem přijatého ClO2 podstatně zlepšují.

Když konzumujeme MMS aktivovaný kyselinou citronovou, je využití ClO2 v dokonalé harmonii s využitím jiných živin. Navíc se postupně zvyšuje schopnost těla vstřebávat a využívat vitaminy, minerály, aminokyseliny a bylinné extrakty natolik, že se jejich dosavadní podávaná množství mohou i snížit, a to bez ohrožení příznivých účinků, jako např. zvýšení energie, vitality a schopnosti koncentrace, rychlého uzdravování, lepšího krevního oběhu, menšího sklonu k tvorbě křečových žil, jemnější pleti a rychlejší regenerace po sportovních výkonech. MMS je produkt, který se rovněž může skvěle využívat zevně (k dezinfekci). Ve zprávě Baylor Research Foundation stojí: „Tekutý stabilizovaný kyslík“ (MMS bez aktivátoru v ředění 3%) úspěšně působí proti několika druhům anaerobních bakterií a kvasinek (Staphylococci, Streptococci, Giardia lamblia, Salmonella, Escherichia coli, Candida albicans). Jednou z překvapivých vlastností je, že ClO2 používaný vnitřně nemá žádný negativní účinek na mikroaerofilní bakterie kyseliny mléčné. Mikrobi, kteří s námi žijí v symbióze, nejsou radikály chlóru ničeni, protože ty zasahují jen patogeny kyselé povahy.“

   Podle dosavadních zkušeností lze MMS úspěšně využít proti následujícím problémům:

Infekce kůže (akné, zranění, genitálie)
Potížím v ústní dutině (opar, moučnivka, infekce)
Žaludek (vředy - Helicobacter pyroli)
Střevní infekce (záněty, nadýmání)
Játra (produkce cukrů, hladina krevního cukru)
Poruchy v produkci hormonů
Detoxikace
Oslabená imunita
Srdce (pomáhá při záchvatech anginy pectoris)
Septum defectus, srdeční choroby
Vysoký krevní tlak
Zúžení cév
Choroby ledvin, ledvinové kameny
Astma a plicní choroby
Poruchy v prokrvení mozku
Práce svalů, sport
Prevence rakoviny
Doplněk pro pacienty s rakovinou

Poté, co si vyčistíte zuby, vypláchněte si ústní dutinu stabilizovaným kyslíkem smíchaným s vodou (1 kapka na 1/2l - bez aktivátoru!). Zadržujte tekutinu v ústech asi 30 vteřin a pak ji vyplivněte! (Může být také polknuta.) Pak si nejméně 30 minut nevyplachujte ústa a nic nepijte ani nejezte!

Stabilizovaný kyslík se může podávat i zvířatům. Je lepší než antibiotika, pomáhá chránit jejich zdraví a zvyšuje energii.

Dejte 1 kapku MMS (bez aktivace) do 1 litru vody (není třeba, aby byla sterilní!), pět minut počkejte, a pak ji můžete bez nebezpečí vypít. Je ideální při cestování a výletech, pokud si nejste jistí, že voda je pitná. Tímto roztokem můžete postřikovat zeleninu a ovoce, plody moře, ryby nebo vepřové, protože brání osídlení bakteriemi. Stabilizovaný kyslík můžeme přidat do mléka a mléčných produktů, které pak vydrží déle.

3% roztok ve formě spreje je vhodný pro postřik rostlin v domácnosti, je přírodní a netoxický.

3% roztok MMS se může používat jako přírodní dezinfekce v případě infekčních škrábnutí, říznutí a malých zranění nebo popálenin.

   Zvláštní případy použití:

Nespavost, poruchy spánku
Zkouškové období
Zvýšení fyzické síly
Aktivní sporty, svalové napětí
Bolesti kloubů a svalů
Deprese
Poruchy paměti
Alzheimerova nemoc
Únava
Doplnění energetických zásob
Zvýšení buněčného metabolismu
Místo antibiotik
Chřipka a další parazitární infekce
Součást kosmetiky (jako prevence)
Proti vráskám

Některé údaje prokazující výjimečné chování MMS :

Silně negativně nabitý roztok.
Kyslík zůstává v roztoku dokonce i při vysokých teplotách (neplatí v případě použití mikrovln).
Roztok je zásaditý, pH 10-12.
Pod mikroskopem se ukazuje, že červené krvinky, které mají sklon k shlukování se po použití MMS opět oddělují.
Při konzumaci MMS se přibližně po 10 minutách zvyšuje výkonnost sportovců.
Kdybychom chtěli shrnout výhody MMS v porovnání s různými druhy upravené vody můžeme říci, že je nejpohodlnější, nejbezpečnější, nejvšestrannější a současně i nejúčinnější ze všeho, ať už z fyziologického nebo finančního hlediska. Zdraví a dokonce i nemocní lidé jej mohou volně, snadno a bez rizika používat k vyřešení různých zdravotních problémů a stavů, a také k preventivní ochraně zdraví.

JAK POSÍLIT IMUNITNÍ SYSTÉM

Co je MMS (Miracle Mineral Solution)? V první řadě - NENÍ TO LÉK. Nic neléčí, zato však reaktivuje tělu vlastní imunitní systém tím, že mu „uvolní ruce“ k likvidaci patogenů, jedů (i usazenin farmaceutických drog) a těžkých kovů nastřádaných v těle. Je to minerální doplněk, roztok chloritanu sodného (NaClO2), který po aktivaci potravinářskou kyselinou citrónovou začne produkovat chlordioxid (ClO2), což je prostředek, který nekompromisně likviduje veškeré patogeny, aniž by napadal zdravé tělesné buňky. Příčina je jednoduchá – patogeny a rakovinové buňky jsou kyselé povahy, zatímco zdravé buňky jsou zásadité. Kyselé elementy (a také těžké kovy) slouží jako donátory elektronů – poskytují je. Jakmile se do jejich blízkosti dostane molekula ClO2 nesená červenou krvinkou, dojde k explozivní reakci – ClO2 z kyselé buňky doslova vyrve pět elektronů a buňka okamžitě zahyne. ClO2 se při této reakci rozloží na chlorid, který dále odreaguje na NaCl, čili kuchyňskou sůl a O2, kyslík, který tělo dále využije. Po této reakci nezůstanou z ClO2 žádné rezistentní zbytky, jichž by se tělo nedokázalo zbavit.

Strašení domnělou „jedovatostí“ roztoku a účinného plynu je účelové a nemístné – je hromadně používán k úpravě pitné vody, roztok soli NaClO2 je obsažen v ústních vodách, zubní pastě a používá se k dezinfekci masa a jiných potravin. Jako u všeho, i zde záleží jen na dávkování. Likvidace rakovinových buněk znamená umrtvení a nutnost následného vyřazení spousty mrtvých buněk z těla. Proto je jasné, že když MMS začne řešit svou úlohu „pročisťovatele“, může vám být chvílemi nevolno (ale s pocity při chemoterapii je to nesrovnatelné). Začněte proto, povězme, s jednou kapkou. Když vám po ní nebude nevolno, začněte počet kapek dvakrát denně zvyšovat - vždy o jednu navíc každé ráno a večer. Pokud vám tedy po jedné ranní kapce nebude nevolno, zkuste večer nebo pozdě odpoledne už dvě. Příští ráno už tři a večer čtyři kapky. Dříve nebo později se při určitém počtu kapek projeví nevolnost. Pak u příští nebo příštích dvou dávek snížíte počet kapek o jednu nebo dvě, a od příštího dne začnete jejich počet opět zvyšovat. Vždy hledejte dávku, po které vám bude nevolno, pak jednu nebo dvě dávky snižte o dvě kapky a v následujících dnech se pokoušejte opět zvyšovat. Když zjistíte, že můžete postupně zvyšovat počet kapek, aniž by se vám zvedal žaludek, znamená to, že kúra zabírá. Nevolnost znamená, že patogeny nebo část rakovinových buněk byla zničena a tělo musí dostat čas, aby se mohlo zbavit toxických trosek. Odplavení jedů je součástí procesu. Tělo umí jedy samo vypudit; přitom se může projevit nevolnost či náhlý průjem (který ovšem rychle ustane – neberte proti tomu nic, jen pijte hodně vody) nebo i zvracení. To není na škodu. Tělo prostě musí dostat jedy ven. Jak rakovina postupně ustupuje, tělo snáší čím dál tím víc kapek. Je to indikátor stavu. Když zjistíte, že můžete přidávat kapky, aniž by vám bylo nevolno, znamená to, že se tělo zhostilo svých úkolů – že odlehčený a podpořený imunitní systém opět naběhl a funguje.

V případě rakoviny nejsou přesná dávkování, ta si musíte vypracovat sami, podle dispozic poskytovaných vaším tělem. Někteří lidé, kteří hlásili úspěšné vyléčení, začali dokonce hned 15 kapkami. Zkoušejte to raději pomalu, ale pak se pokuste rychle zvyšovat. Zpočátku byste kapky možná měli brát jen dvakrát denně, ale jakmile zjistíte, že to jde, aniž by vám bylo nevolno, zkuste zvýšit frekvenci podávání na třikrát, pak čtyřikrát či až pětkrát denně. Může se také stát, že vám bude nevolno po jakékoli množství nebo jakémkoli zvýšení jisté dávky, že tělo prostě nebude schopno kapky přijmout bez návalů nevolnosti. Jestliže například můžete vzít dvě kapky, ale už po třech vám bude vždy špatně, budete to muset na čas snášet. Jestliže se ale nevolnost po třech kapkách stále opakuje a dávku nelze zvyšovat, ukazuje to, že MMS nestačí dohánět rakovinové bujení, že rakovina roste rychleji než ji je MMS schopen likvidovat. To je ten horší případ. Pokud jste ovšem absolvovali chemoterapie je velmi pravděpodobné, že MMS napřed odstraňuje z těla jedy, které po nich zůstaly. To může nějakou dobu trvat. V žádném případě to ovšem neznamená, že by to člověk měl vzdát.

Místo zvyšování počtu kapek chvíli zůstaňte na únosné hranici a občas ji zkuste překonat. Jak už bylo řečeno, jedním z řešení je pokusit se užívat své limitní množství vícekrát denně. Je to velmi individuální, ale když už se dáte do boje, musíte experimentovat – jste svým vlastním ošetřovatelem a to, co dělat, vám spolehlivě napoví ten nejlepší lékař: váš vlastní imunitní systém. Po celou dobu tělo potřebuje hodně tekutin, nejlepším příspěvkem je čistá pramenitá voda. Používejte jen hroznový cukr. ŽÁDNÁ UMĚLÁ SLADIDLA! Mezitím neškodí ledvinový a jaterní čaj, případně močopudný výluh z kopřiv. Tělo během kúry musí vyplavovat spoustu jedů, a proto je nezbytné maximálně ulehčit práci játrům a ledvinám. Vyhněte se všem potravinám zatěžujícím játra, podobně jako při žloutenkové dietě. Vynikajícím doplňkem kúry s MMS může být dieta podle Budwigové (viz dvojčíslo 7/8 WM magazínu).

Shora uvedeným postupem se řídí i standardní ozdravný proces. Dávka se postupně zvyšuje až do 18 kapek, na nich se pak po tři dny zůstane. Poté se bere už jen udržovací dávka - 7 kapek denně u starších osob, u mladších 7 kapek 2x týdně.

Při náhlém onemocnění (platí pro osoby, které neprodělaly standardní kúru a neberou udržovací dávky) lze použít „nárazovou dávku“, sestávající ze dvou dávek po sedmi kapkách, podaných s odstupem jedné hodiny.

Každá dávka samozřejmě obsahuje i 35 kapek aktivátoru – kyseliny citronové, která před zalitím vodou a vypitím musí působit minimálně 3 minuty. Takto lze likvidovat většinu nachlazení a chřipkových onemocnění. Další dávky nebývají potřebné.

Podle: http://www.miraclemineral.org/

Příprava roztoku

Aktivátor

Jednu zarovnanou polévkovou lžíci potravinářské kyseliny citronové (běžně v obchodech) zalijte devíti polévkovými lžícemi čisté vody (1:9). Tím získáte potřebný aktivátor – 10% kyselinu citronovou.

Uchovávejte ji v uzavřené lahvičce.
Kapky
25% roztok obsahuje 22,5% NaClO2. Zbytek je kuchyňská sůl. Roztok je silně zásaditý. Aby se začal vyvíjet ClO2, je nutné ho destabilizovat přidáním kyseliny, a to následujícím způsobem:

Použijete dvě stejná lékárenská kapátka, čistou suchou sklenici, MMS a kyselinu citronovou.

Kápněte do sklenice jednu kapku MMS.

Druhým kapátkem přidejte 5 kapek kyseliny citronové.

Sklenicí zakružte tak, aby se oba roztoky promíchaly.

Čekejte minimálně 3 minuty (do 5 minut neškodí, ale nikdy ne pod 3 minuty)

Dolijte sklenici do třetiny až poloviny vodou a roztok ihned vypijte.

Místo vody můžete použít jablkový džus nebo nejlépe čerstvě vylisovanou jablkovou šťávu.

NIKDY nepoužívejte šťávy nebo džusy obohacené o vitamin C! Zejména NE pomerančovou šťávu ani džus. Obojí snižuje účinnost MMS až o 70%!

S postupným zvyšováním počtu kapek MMS bude výhodnější odměřovat kyselinu kávovou lžičkou.

Kyseliny může být více, ale nikdy ne méně než pět kapek na každou kapku MMS.

Roztok nesmí přijít do styku s kovem. K případnému zamíchání použijte plastovou lžičku.

Zdroj: WM magazín
Uverejnené s láskavým dovolením redakcie WM magazínu

Článok "Vyliečiť sa bez liekov" nájdete na tejto adrese.

AKTUALIZÁCIA 8. 10. 2010


Článok „Američané nadiktovali, že mají Češi varovat před MMS“ nájdete na tejto adrese

Sekcie: 
október 04, 2009 16:10 popoludní
 • krát komentár

10 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Maršálek
  Maršálekmarec 14, 2010 11:31 dopoludnia

  Komentár: 

  Zajímal by mně člověk který tímto přípravkem vyléčil úplně nějakou svoji nemoc!

 2. Obrázok používateľa Milan
  Milanmarec 14, 2010 15:31 popoludní

 3. Obrázok používateľa imam
  imamoktóber 27, 2010 18:26 popoludní

  Komentár: 

  už únavu a chřipku

 4. Obrázok používateľa myšák
  myšákoktóber 25, 2012 09:57 dopoludnia

  Komentár: 

  ...problém je že to je trošku škodlivé :) ale je to jako cigára když budete kouřit rok dva tak vás taky nezabijou určo né hned :) kdyby to fungovalo tak to nebude stát 700 nebo 350 na internetu!! ale jakou hodnotu má život?? představte si to že by to umělo to co se píše??! lahvička by stála 1milion? možná dva možná víc...

 5. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymoktóber 08, 2010 11:44 dopoludnia

 6. Obrázok používateľa 123
  123október 08, 2010 16:32 popoludní

  Komentár: 

  Je to len dalsia snaha zdiskreditovat dobru vec

  Američané nadiktovali, že mají Češi varovat před MMS
  http://www.osud.cz/americane-nadiktovali-ze-maji-cesi-varovat-pred-mms

 7. Obrázok používateľa Pyrrha
  Pyrrhaoktóber 09, 2010 08:18 dopoludnia

  Komentár: 

  Jistě. Zatímco prodejci jsou tak strašně hodní, že prodávají chlorové vápno, které stojí normálně 80 korun za kilo, v balíčcích po půl kile za sedm set... A lidé do sebe lijí desinfekci jak o život, protože stará dobrá desinfekce je přece tak alternativní.

 8. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymapríl 08, 2011 12:42 popoludní

  Komentár: 

  ja len, ze vsade citam pozitivne clanky, diskusie a pod., hlavne kolkym ludom to pomohlo, uzdravilo a pod., ano n asla som aj varovanie ale nikde ale skutocne nikde som nenasla informaciu o tom, ze to niekomu uskodilo, ublizilo, sposobilo smrt. No nie je to cudne??? takze sa pytam, kde je pravda???

 9. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymmáj 20, 2011 15:43 popoludní

  Komentár: 

  tak treba tady je:
  http://www.svet-potravin.cz/clanek.aspx?id=2213&idreturn=8
  vyrobek oznacen jako nebezpecny a zdravi skodlivy

 10. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymjúl 06, 2011 13:22 popoludní

  Komentár: 

  Mnnn, je divne, ze jsem tedy porad jeste na zivu, kdyz to ma tak strasne ucinky na zdravi coveka. Skoda, ze se porad slepe veri tomu, co pisou v novinach a rikaji v televizi, ale jak se rika kazdy sveho stesti strujcem.

 

 

Top