Obrázok používateľa CEZ OKNO
Vědci objevili v naší DNA mimozemský kód (+VIDEO)

Vědci, kteří 13 let pracovali na Projektu lidského genomu, naznačují, že dosáhli úžasného vědeckého objevu: věří, že 97% takzvaných nekódujících úseků lidské DNA je ve skutečnosti genetický kód mimozemských forem života. Funkce „junk DNA“ (odpadní DNA) byla pro vědce po dlouhou dobu tajemstvím. Nyní se domnívají, že se jedná o DNA mimozemského původu.


Po rozsáhlé analýze za pomoci dalších vědců z nejrůznějších oborů, jako jsou matematika, chemie a programování, přišel Maxim A. Makukov z Fesenkov Astrophysical Institute s otázkou, zda existuje možnost, že by to, co nazýváme „junk DNA“, byl ve skutečnosti nějaký druh mimozemského kódu napsaného „cizím“ programátorem.

Kazachstánští vědci přišli s hypotézou, ve které tvrdí, že „vyspělejší civilizace byla zapojena do tvorby nového života a jeho vysazení na různých planetách. Země je pouze jednou z nich.“

Vědci naznačují, že „to co vidíme v naší DNA, je program, který se skládá ze dvou verzí: obrovský strukturovaný kód a jednoduchý či základní kód."

Tým vědců je přesvědčen o tom, že první část našeho DNA kódu nebyla napsána na Zemi a podle nich je toto tvrzení ověřitelné. Za druhé, a co je nejdůležitější, geny samotné nestačí k objasnění evoluce či náhlých evolučních procesů, a v tom případě musí být „ve hře“ něco víc.


Článok a video nájdete na tejto adrese


Zdroj: http://www.energiezivota.com/


Súvisiace:

TEST: Jste původem duší mimozemšťan?
http://www.cez-okno.net/clanok/test-jste-puvodem-dusi-mimozemstan

Mimozemšťania (ETB)
http://www.cez-okno.net/rubrika/mimozemstania-etb

Typológia mimozemských rás
http://www.cez-okno.net/typologia-mimozemskych-ras

ENERGIE ŽIVOTA Výber
http://www.cez-okno.net/rubrika/energie-zivota-vyber


Autori: 
august 31, 2016 22:46 popoludní

 

 

Top