Obrázok používateľa CEZ OKNO
APEP: fotografie z roku 2009 Apolla 11-17 na Měsíci ukazují mimozemské piktogramy a UFO

Satelitní fotografie pořízené v roce 2009 LRO (měsíčním průzkumným orbiterem) údajného místa přistání Apolla 11, 14, 15, 16 a 17, které NASA uvolnila s bílými šipkami ukazujícími na domnělá přistání lunárních modulů a dalšího vědeckého vybavení, nepotvrdily přítomnost přistávacích modulů NASA nebo jiného vybavení NASA na všech místech přistání Apolla, podle Rona Stewarda, vynálezce Advanced Photographic Extraction Process (APEP) – pokročilého procesu fotografické extrakce.

Steward za použití APEP odhalil při exkluzivním rozhovoru pro www.ExopoliticsRadio.org s Alfredem Webrem, že to vypadá, že APEP potvrzuje, že všechny z údajných míst NASA pro přistání Apolla obsahují nikoli přistávací moduly, ale velmi organizované struktury a vybavení; některé z nich obsahují piktogramy vyobrazující třídy mimozemských civilizací.

Ron Steward ukázal, že jeho výzkum za použití APEP také zjistil vesmírnou loď UFO na dvou fotografiích z přistávacích míst Apolla pořízených v roce 2009 LRO. Steward uvedl, že vesmírná loď se jeví jako identická na každé fotografii na obou místech přistání pořízených několik dní po sobě. Oznámil, že loď by mohla být pozemskou lodí financovanou z černého rozpočtu údajného amerického tajného vesmírného programu, nebo může být mimozemského původu.

Na předchozích fotografiích Apolla 11 z července 1969 je měsíční základna přibližně 12 km severozápadně od Apolla 11, včetně místa jeho přistání, jak se tvrdí v článku pro www.Examiner.com, že Buzz Aldrin viděl UFO a to potvrzuje přistání Apolla 11 na Měsíci.

Zvětšené snímky APEP z roku 2009 - přistání Apolla 11 pořízené LRO - ukazují struktury, vybavení, piktogramy a vesmírnou loď UFO vydávající se na cestu, jak je vidět na sérii videonahrávky zde: http://www.examiner.com/x-2912-Seattle-Exopolitics-Examiner~y2010m3d8-AP...

Fotografie měsíčního průzkumného orbiteru (LRO) z roku 2009 míst přistání Apolla

Podle NASA, jejich průzkumný orbiter (obr. 1) „ukazuje místa přistání Apolla lunárních misí na měsíčním povrchu ve stínech vrhajících sluneční úhel, který činí místa modulů očividnými.

„Kamera měsíčního průzkumného orbiteru nebo LRO, byla schopna pořídit snímky pěti ze šesti míst přistání Apolla... Satelit dosáhl lunárního orbitu 23. června 2009 a zachytil místa přistání Apolla mezi 11. červencem a 15. červencem 2009. Ačkoli se očekávalo, že LRO bude schopen vyhodnotit zbytky misí Apollo, tyto první snímky přišly předtím, než loď dosáhla svého konečného mapovacího orbitu. Budoucí snímky z těchto míst budou s dvakrát až třikrát větší rozlišovací schopností.

„Nejenže tyto snímky odhalují velký úspěch Apolla, ukazují také, že měsíční výzkum pokračuje“, řekl vědec projektu LRO Richard Vondrák z Goddardova vesmírného leteckého centra NASA v Greenbelt. „Ukazují nám, jak se LRO bude používat k identifikaci těch nejlepších destinací pro příští cesty na Měsíc.

LRO, vypuštěná 18. červa 2009, nesla sedm vědeckých instrumentů, všechny z nich podstoupili kalibraci a testování dříve, než loď dosáhne svého primárního orbitu mise. Instrumenty LRO se skládají ze třech kamer: dvě vysokorozlišovací kamery s úzkým úhlem a jedna s nižším rozlišením s širokým úhlem. LRO bude nasměrována na svůj primární orbit v srpnu a na téměř kruhový orbit asi 31 mil nad měsíčním povrchem. Goddardovo středisko postavilo a řídí LRO misi NASA s mezinárodní účastí s Institutem pro vesmírný průzkum v Moskvě. Rusové poskytli na palubu lodi neutronový detektor.“

Výzkum APEP z roku 2009 LRO fotografií přistávacího místa Apolla říká, že našli „mimozemské artefakty“ místo lunárních modulů

APEP provedlo průzkum fotografií, které přinesl v roce 2009 LRO a to všech míst přistání Apolla 11, 14, 15, 16 a 17.

Je možné sledovat videozáznam APEP č. 1. Video (1:12) přináší viditelná kritéria pro identifikaci kleslých lunárních modulů Apolla na všech místech jejich přistání identifikovaných na záběrech LRO. Na (1:36) APEP ukazuje výchozí zvětšení toho, co se jeví jako vrcholek lunárního přistávacího modulu. Na (1:54) je série postupných zvětšení domnělých sestupných modulů přistávacího místa Apolla 11. Na (2:22) APEP se ptá, zdali toto postupné zvětšení je ve skutečnosti lunární přistávací modul. Na (2:46) zvětšení APEP se naznačuje, že to může zobrazovat „mimozemské artefakty“ nikoli lunární, odhozený, přistávací modul Apolla 11. Podobná sekvence zvětšení se objevuje u Apolla 13 (3:00), Apolla 15 (4:10), Apolla 16 (6:22) a Apolla 17 (8:00).

Studie APEP fotografií místa přistání Apolla 11 pořízených LRO v roce 2009.

Video 2 začíná zobrazením toho, kde se myslí, že je místo přistání Apolla 11 a LRRR (Laser Ranging Retroreflector – Laserové reflektory) na snímcích LRO. Na (0:35) začíná série zvětšení APEP. Na (1:30) APEP podotýká, že zvětšení se začalo podobat „mimozemským artefaktům“. Na (1:44) se APEP táže, zdali byl identifikován nějaký druh podzemního komplexu nebo kolonie a jde na postupné zvětšení. Při (2:45) si APEP přitahuje dvojitý kráter místa přistání. Na (3:37) začíná APEP s identifikací toho, co má být LRRR Apolla 11 a následně to zvětšuje až do stavu, kdy se může jednat o vrcholek „mimozemského komplexu“. Na (5:05) zvětšuje APEP to, co má být kleslý stupeň lunárního modulu (jmenoval se Eagle) Apolla 11 a také oblast kolem a identifikuje to jako další možnou loď UFO. Na (6:57) potvrzuje APEP, že rameno Apolla 16 z NASA není UFO a že Apollo 16 mohlo být sledováno jinou, skutečnou lodí UFO.


Jaké jsou důsledky analýzy APEP snímků pořízených LRO míst údajných přistání Apolla 11, 14, 15, 16 a 17?

1. Proces APEP – Výsledky procesu vyspělé fotografické extrakce (APEP) se zdají být tak mimořádné, že by se měla podniknout nezávislá vědecko-technická analýza celého procesu APEP. Vynálezce Ron Steward a partner Ron Nussebeck řekli, že uvítají nezávislé ohodnocení.

2. Fotografické analýzy fotografií NASA pořízených LRO v roce 2009 mohou být vadné – Pokud je analýza fotografií LRO míst přistání správná, pak závěr fotografické analýzy NASA LRO má velké trhliny. Není náhoda, že je-li APEP správný, žádné z pěti údajných míst přistání Apolla 11,14,15,16,17, které LRO ověřoval a tvrdí, že obsahují lunární přistávací moduly, ve skutečnosti žádné moduly neobsahují. Je dokonce ještě více mimo jakoukoli náhodu, je-li APEP správný, aby každé místo přistání Apolla, jak vyfotografoval APEP, ve skutečnosti obsahovalo inteligentně navržené komplexy a piktogramy.

3. APEP tvrdí, že se na fotografiích LRO míst přistání Apolla objevuje mimozemská loď –UFO: Ron Stewad tvrdí, že identifikoval přinejmenším dvě vesmírné lodě UFO na různých fotografiích LRO míst přistání Apolla, pořízených v různých dnech v roce 2009. Podle Stewarda tyto „mimozemské“ lodě by mohly být jak mimozemské, tak pozemské, financované z černého rozpočtu. Kdyby byly tyto lodě „UFO“ vyfotografovány LRO v roce 2009 na sousedících místech přistání Apolla, byly by vyfoceny s vědomím NASA nebo bez vědomí NASA? Co ví NASA o tajném pozemském vesmírném programu obsadit Měsíc? Jak by mohla NASA pětkrát chybovat a ukazovat domnělá místa přistání Apolla s mimozemskými piktografy místo lunárních modulů za předpokladu, že APEP je ohledně analýz snímků z LRO správný?

4. Jaké je spojení mezi snímky místa přistání Apolla 11 pořízených LRO a navrhovaném zřeknutí se měsíčního programu NASA s lidskou posádkou Obamovy administrativy? Analýzy APEP snímků LRO ukazují téměř identickou loď UFO na jistém množství snímků LRO různých míst přistání misí Apolla. Patří ve skutečnosti tyto lodě „UFO“ pozemské flotile financované z černého rozpočtu, které zabírají měsíc? Je tu nějaké spojení mezi přítomností lodi „UFO“ na Měsíci a navrhovaným rozhodnutím Obamovy administrativy zrušit měsíční program NASA s lidskou posádkou?

Redakční poznámka: Dne 22. 3. 2010 byla výše citovaná videa z tohoto článku náhle odstraněna Ronem Stewardem, aniž by upozornil reportéra a bez zjevné příčiny. Tudíž se čtenář musí spokojit se třemi fotografiemi v tomto článku, které firma Ron Steward/Ron Nussbek nabídla. Pozadí tohoto stažení nám není známo.


FOTOGRAFIE nájdete na tejto adrese


Alfred Webre, 22. 3. 2010

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: Exopolitika.cz

apríl 23, 2010 23:18 popoludní

 

 

Top