Obrázok používateľa CEZ OKNO
Viac dôkazov o prítomnosti Egypťanov a Plejáďanov v Austrálii 2

Keď sme sa približovali k predmetu so Staršou Darkinjung „Tetou“ Beeve Spiers, šli sme preč od glyfov – o ktorých „Teta“ Beeve vždy tvrdila, že „nie sú naše“ – a ich bezprostredného okolia, a zamerali sme sa na ďalší novoobjavený „kus archeológie“; rytinu, ktorá sa môže opísať len ako „mimozemská”. Vytvorené s použitím starovekej Pôvodnej metódy rytia, nie tesania, je jasné, že tento objav je tisícky rokov starý.

Rytina UFO


Foto: Ryana Mullinsa, zakladateľa WuW

Čo je pozoruhodné, výrazne sa podobajú na UFO hieroglyfy na Kariongských stenách, obzvlášť na najväčšie UFO s piatimi podstavcami. Ale toto novonájdené gravírované UFO je oveľa väčšie, meria 352 centimetrov (11,5 stopy) na výšku, 190 centimetrov (6,2 stopy) na šírku, s najdlhším z podstavcov dosahujúcim 167 centimetrov (5,5 stopy) na dĺžku.

Polkruhová vrchná kabína má 150 centimetrov (4,9 stopy) od vrchu oblúka po dolnú líniu a má 190 centimetrov (6,2 stopy) vo svojom najširšom bode.

Čo obzvlášť vzbudzuje záujem je to, že všetky UFO glyfy na Kariongských stenách sú vytesané alebo ostro ryhované, a podľa Tety Beve ich nevytvorili Pôvodní ľudia. Ale tento starý, vyrytý obrázok, ktorý je oveľa intenzívnejším a starovekejším procesom, vytvorili prví Austrálčania.

Jediný rozdiel, ktorým sa táto loď s piatimi podstavcami odlišuje od najväčšieho UFO vyrytého do steny s glyfmi sa netýka tvaru, podstavcov ani šírky, ale výšky; novoobjavená rytina zobrazuje loď s dvomi úrovňami, zatiaľ čo všetky UFO glyfy na stenách odhaľujú jednoúrovňovú loď.

Takže keď porovnáme rozmery obidvoch, musíme vziať do úvahy úmyselný rozdiel vo výške zdvojnásobením vertikálneho rozmeru menšej lode.

Čísla sú takéto...

• Nová väčšia rytina UFO má 190 cm v priemere, menšia loď je 19 cm široká a ak sa vynásobí 10, ukáže sa, že je presne takej istej šírky ako väčšia vesmírna loď. Horizontálny pomer je 1:10

• Väčšia kabína je 150 cm vysoká, zatiaľ čo menšia loď má 7,5 cm. Zdvojnásobíme výšku na 15 cm pre porovnanie s 2-poschodovou rytinou. Keď sa toto vynásobí 10, máme 150 cm; ďalšia identická zhoda s vertikálnym pomerom 1:20.

• Najdlhší podstavec menšieho UFO glyfu má 8,4 cm. Čo sa týka opätovnej kalibrácie pre výšku kabíny, musíme toto číslo tiež zdvojnásobiť, aby sa zachovali horizontálne línie v proporcii. Výsledných 16,8 cm sa znovu vynásobí 10 pre dokončenie porovnaní, s konečným číslom 168 cm. Najdlhší podstavec novonájdenej starovekej rytiny má 167 cm na dĺžku; rozdiel jedného centimetra, ale takmer presný vertikálny pomer 1:20. Nie je potrebné povedať, že náš tím novú rytinu znovu zmeria, aby sa zabezpečilo, že naše merania sú na 100 % presné, dúfajúc v potvrdenie absolútnej matematiky.

Napriek tomu... tieto tri porovnávajúce merania zdieľajú presné pomery, 1:10 horizontálne a 1:20 vertikálne, s kombinovanou hranicou chyby 1 centimetra. Tie znázornené čísla sú identické, každé s piatimi podstavcami, hlavičkami na spodu, horným polkruhom a rovnou základňou.

Zhoda náhod? Alebo autentický príklad „Pôvodnej archeológie“?

Pôvodná konzultácia

Po náročnom dni v húštine sme si sadli a oddychovali na verande v „základnom tábore“ a robili sme súhrn.

Stále plní otázok, čoskoro sa k nám pripojila Teta Beve, ktorá nevedela o tom, čo alebo kde sme v ten deň našli. V dokonalej synchronicite nám Teta Beve odhalila príbeh o hviezdnych ľuďoch, ktorí prišli do tejto oblasti.

Čo bolo udivujúce, ešte sme jej dokonca ani nepovedali o rytine UFO! A až doteraz Teta Beve nikdy nepodala žiadny komentár ohľadom témy mimozemšťanov. Ale podľa Darkinjung lore, „oni“ nielen prišli, a pricestovali v núdzi, ako nám povedal Strýčko Reuben, ich zasiahnutá loď tiež havarovala „vo vodách pri Bambara” v mieste, ktoré „nebolo oceánom.”

Okamžite ma to zasiahlo! Obrovská rytina UFO je umiestnená na malom sklanatom šelfe viac ako 20 metrov od pobrežia, s výhľadom na vodnú cestu Brisbane Waters.

Vodná cesta Brisbane Waters

Teta Beve sa na chvíľu odmlčala, prehľadávajúc svoju myseľ kvôli presnej terminológii lode, ktorá havarovala vo „vodách” – pradávne slová, ktoré boli odovzdávané po nespočetné generácie.

Nakoniec si spomenula ako Starešinovia o tejto udalosti hovorili:

„Poslovia odtiaľ zhora, to je ono!”

Spomenula tiež túto oblasť, ktorá je „počiatočným miestom“, ako to urobila predtým.

Ale keď sme sa dozvedeli, že „poslovia zhora“ havarovali niekoľko kilometrov od 300 hieroglyfov, dozvedeli sme sa tiež, že mimozemské bytosti a ich loď boli integrálnou súčasťou „počiatočného miesta“ a jeho príbehu.

- pokračovanie -


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

Steven Strong, 11. február 2013

Foto: Ryan Mullins

Zdroj: http://wakeup-world.com/

Preklad: PH

Korektúry: Sokol

exkluzívne.cez.okno


Steven Strong je najnovším prírastkom tímu Prispievajúcich autorov "Wake Up World."
Steve, spolu so svojím synom Evanom, napísali štyri knihy: "Konštrukcia mapy Nového Sveta", "Snívanie a zabudnutý pôvod Márie Magdalény" (vydala University Press America) a čoskoro vydané "Vyhýbanie".
Napísal vyše tucet článkov o Pôvodnej histórii a náuke pre National Indigenous Times, so štyrmi článkami, ktoré sa objavovali v časopise New Dawn.
S takmer 30-ročným kontaktom s ľudom Gumilaroi a kmeňmi Bundjalungskej jazykovej konfederácie, a výhodou rozsiahlych konzultácií s mnohými Pôvodnými Starešinami, Steveho dielo odhaľuje príbeh Pôvodných ľudí, rozprávanie, ktoré sa takmer stratilo.
Viac informácií nájdete na www.ForgottenOrigin.com

Súvisiace:

Seriál: Prepísanie austrálskej histórie - Spojenie s Egyptom!
http://www.cez-okno.net/serial-prepisanie-australskej-historie-spojenie-...

VIDEO: Steven Strong: Starovekí Egypťania v Austrálii (?!)
http://www.cez-okno.net/clanok/archeologia/steven-strong-staroveki-egypt...


Autori: 
december 17, 2013 17:48 popoludní

 

 

Top