Obrázok používateľa CEZ OKNO
Vyliečte si zranenú sebalásku, vybudujte sebaúctu a prebudíte v sebe bohyňu

Všetky dávne staroveké mystéria učili, že každá žena predtým, než dozrie v magickú bohyňu plne využívajúcu svoje kvality a poznanie - musí prejsť skúsenosťami cez svet tieňov - bolestí, smútkov a trápení. Cez ne sa dotkne protipólovej temnoty duality a zároveň tak má šancu očistiť nespracované skúšky celého svojho rodu. Inak v nej tieto prebývajúce nespracované negatívne emócie tvoria silný magnet príťažlivosti a vracia jej do vzťahov stále rovnaké skúšky jej predkov.


Bolesti, smútky a strachy, ktorým sa nebráni a nevzdoruje, ale sa ich vlastnoručne dotkne, ju majú posilniť a poučiť, aby tu neblúdila zacyklená dokola po ceste negatív, strachov a obáv. Keď ich ustojí - obohatí ju to o rozmanité skúsenosti, pre ktoré si sem do hmotnosti chodíme. A na tom vlastne rastieme a múdrieme...

Keď má žena byť celistvá a fungovať v strede svojich oboch polarít, potrebuje na vlastnej skúsenosti zažiť oba protipóly, radosti aj bolesti, aby ich v sebe zjednotením, teda prijatím, dostala do rovnováhy. Vo svojom rovnovážnom strede nachádzame zároveň aj bránu k zdroju a k tejto božskej sile a múdrosti.

Ak vedomím uviazneme v emočnom tele bolesti, ktoré sa živí nižšími energiami, dokola nás bude vracať do boľavej minulosti k negatívnym zážitkom, lebo ono potrebuje takú energiu na prežitie, z ktorej je samo zložené. Tak neprežijeme svoje šťastie a sny, po ktorých túžime.

Rôzne meditácie a cvičenia vás vyvedú z temného bludiska svojej duše do krásnej reality, ktorú môžete na tejto Zemi prebudené prežívať a ukážu vám - ako v sebe prebudiť silnú ženu a magicky príťažlivú bohyňu. Vyliečia vám nedostatok lásky a úcty z detstva, či zo vzťahov a uvedomíte si - aká ste úžasná bytosť, ktorá je dobrá taká aká je a ktorá si zaslúži lásku, pokoj a radosť na duši - len sa musí o to sama pričiniť. Popri tom zažijete emočné láskyplné meditácie, aké vaša ženská duša a vnútorné dieťa denne potrebujú, aby ste nimi mohli sýtiť a uzdravovať aj svoje bunky a celé telo, ale aj motivačné reštartujúce a liečivé meditácie a zamyslenia.

A môžete začať novú kapitolu vášho života. :-) V plnej sebaláske a sebaúcte.

Michelle Mattieligh

http://pyramidaosobnosti.sk/


VIAC informácií nájdete na tejto adrese.

október 20, 2015 23:33 popoludní

 

 

Top