Obrázok používateľa CEZ OKNO
Vyspělé technologie a dávné civilizace na Zemi

Když jsem začal psát tenhle článek, doufal jsem, že na tohle téma nedojde. Jak vidno, byl jsem opět sveden okolnostmi. Pořád myslím, že je to natolik obsáhlé téma, že by si zasloužilo ne jen jeden zvláštní článek, ale rovnou celou sérii. Udělám co je v mých silách, abych zmínil jen to, co je pro hlavní téma aktuální.

Nevysvětlené otazníky

Asi každý slyšel o tom, jak vědci stále nechápou, že někdo v minulosti postavil pyramidy v Gíze, když to nesvede ani moderní technika. Příliš se nehovoří o podobné otázce kolem staveb v Tiahuanacu nebo Puma Punku v Bolívii. Některé stavební kameny tam váží přes 200 tun! Má někdo lepší nápad, jak se mohly takové kusy dostat z údolí vysoko do Andských hor, než za použití antigravitačních zařízení? Nebo třeba díky opravdu, velmi, velmi koncentrované mysli jedné jediné bytosti?

Zajímavé je, když se podíváme na rozmístění starověkých staveb po světě:

Na mapě to není tolik vidět, protože když se snažíte kouli rozložit na placku, vždy vzniknou nějaké nepřesnosti. Každopádně lze vypozorovat určité linie táhnoucí se napříč planetou. Nebo podezřele pravidelné trojúhelníky. Stejně tak jsou zarážející určité podobnosti některých staveb a stejné symboly, které naleznete na různých velmi vzdálených místech. Jednoduše to vypadá, že naši přátelé v minulosti spolu nejen komunikovali, ale i spolupracovali.

Zajímavé jsou též léčivé a energetické vlastnosti pyramid. Pokud má pyramida určité proporce, lze ji využívat pro směřování a koncentrování energie. Maximálně zjednodušeno – existují náznaky a důkazy, že pyramidy (ať už ty v Gíze, Číně, střední Americe, údajně nově objevené v Bosně nebo zikkuraty v Mezopotámii) mohly fungovat jako generátory, nebo posvátná místa pro zasvěcence, kteří se rozhodli nastoupit cestu vyššího poznání.

Samozřejmě, vyvstává otázka Jak? Jak mohly staré civilizace mít takové znalosti?

Když se podíváme na další materiály a ideálně to nakombinujeme s vlastní intuicí, dává smysl, že zde muselo být nějaké pojítko. Mohla to být civilizace Atlantidy? Nebo jiná předchozí? Některé zdroje uvádějí, že Egypťani a Toltékové (a také jejich potomci – Olmékové, Mayové a Aztékové) pocházejí původně z Atlantidy a zachovali si některé vědění této vyspělé civilizace. O tom svědčí jejich nadčasové poznání pohybu vesmírných těles, matematiky, nebo biologie. Co se tedy stalo s Atlantidou?...

Atlantida, krystaly a Pád

Pokud jsou pro vás tyto informace nové, je možné, že vám nebudou dávat smysl. Pokud si pamatujete, co bylo dávno zapomenuto, nic nového zde nenajdete. Pokud se na to cítíte, uvnitř rozjížděcího rámečku jsou informace o tom, jak byly vyspělé technologie využívány v minulosti na této planetě:

Pád Atlantidy a Vědomí Jednoty

O Atlantidě bylo již mnoho zdokumentováno. Nemá cenu psát znovu, co již bylo řečeno, proto jen stručné shrnutí.

Mnozí z nás tu byli a co se tehdy odehrálo, v sobě máme dodnes. Pro veškeré zapomínání existuje důvod a méně příjemné vzpomínky se nevrátí, dokud nenadejde jejich čas. Dávno je tomu, co byla úroveň Vědomí na této planetě vysoko nad úrovní, která tu je teď. To neznamená, že byla „lepší“ z pohledu lidského vnímání, ale byla více v harmonii se životem a vesmírnými zákony.

Napříč Atlantidou byla vybudovaná Krystalová Energetická Soustava, která poháněla veškeré budovy a stroje té doby. Některé krystaly byly v chrámech. Jiné krystaly byly rozmístěny v trojúhelnících spojených tyčemi ze slitiny zlata a mědi, pod velkými kupolemi, které bylo možno nasměrovat pro příjem energie z hvězdných, slunečních nebo gravitačních energetických vln. Tato zařízení bylo též možné používat pro plnění zemních proudů specifickými spirituálními frekvencemi a jejich následnému udržování.

Nad Atlantidou se také vznášel poloprůhledný Krystalický Satelit, zmiňovaný jako „druhý měsíc“, který přijímal, zesiloval, upravoval a odrážel zpět energii z pozemních krystalů k prospěšným účelům. Energie byla využívána například k urychlenému a kvalitnímu růstu zemědělských plodin, stejně jako pro harmonizaci prostředí v nemocnicích, školách, kancelářích a továrnách pro vytvoření pocitu blahobytu a zesílení schopností potřebných pro dané místo.

MY SAMI jsme přistoupili na modifikaci, která vedla k postupnému propadu vědomí do hustoty třetí dimenze, ve které se právě nacházíme, včetně všeho co s tím souvisí. Jak lépe poznat, co je bezpodmínečná Láska a univerzální Propojenost, než zažít jejich pravý opak?

Jakto, že se tyto znalosti nepřenesly do dnešní doby? Pokud je to skutečné, tak proč stále používáme „primitivní“ způsoby dopravy a získávání energie a ničíme přitom planetu, po které chodíme?

Odpovím otázkou: jak lépe ovládat celou planetu, než přesvědčit všechny její obyvatele o minulosti, která veškeré vyspělé starověké civilizace popírá a navíc všechny poutá hlavně k materiálním potřebám? Jsme obyvatelé fyzických těl a musíme se o ně každý den pečlivě starat. Dává vám smysl, že když máte plné ruce práce s tím abyste uživili sebe (případně rodinu), nezbyde vám čas ani energie, abyste řešili pyramidy, Atlantidu, duchovní život, nebo původce toho všeho?

Tesla nebyl sám, kdo byl někomu nepohodlným. V uplynulém století byla spousta vědců v oboru volné energie pronásledovaná...

-pokračovanie-


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

Jankoš

Zdroj: http://jedno.duchost.cz/

Kdo potřebuje copyright? Jsme Jeden Duch.)


Súvisiace:

Základné pokyny pre skúmanie UVG mriežky s Google Earth
http://www.cez-okno.net/clanok/zakladne-pokyny-pre-skumanie-uvg-mriezky-...

OČKO: Planetárna mriežka - Posvätné chrámy
http://www.cez-okno.net/clanok/ocko-planetarna-mriezka-posvatne-chramy

Leyove línie
http://www.cez-okno.net/leyove-linie

Voľná energia
http://www.cez-okno.net/volna-energia


Autori: 
Sekcie: 
júl 04, 2014 22:21 popoludní

 

 

Top