Obrázok používateľa CEZ OKNO
Zámery a ciele mimozemšťanov na Zemi – sme pre nich len dobytok, alebo mladší bratia? I.

Sú mimozemšťania medzi nami? Žijú medzi ľuďmi bez podozrenia? Podľa mnohých svedkov – áno, a vo veľkom počte. Pre nich to nie je vážny problém, pretože niektoré druhy mimozemšťanov sú od ľudí prakticky nerozoznateľné, zatiaľ čo iné môžu mať akúkoľvek formu. Ani to však nie je to hlavné, záleží aké majú ciele...


Výskumníci, ufológovia, zameraní najmä na vyšetrovanie prípadov „únosov“ osôb mimozemšťanmi, sa delia na dva „tábory“. Niektorí veria, že napriek mnohým negatívnym aspektom súvisiacich s únosmi, by mal byť celkový prístup k mimozemšťanom pozitívny, rovnako tak postoj mimozemšťanov voči ľuďom.

Napríklad jeden z najdôležitejších vyšetrovateľov únosov, harvardský profesor John Mack, veril, že “srdcom“ fenoménu únosu je ochrana života na Zemi a nielen rozumného. Zároveň poznamenal to, že mnohí unesení ľudia, ktorí kedysi zažili ťažké psychologické traumy, spojené so spomienkami na bolestivé udalosti, postupom času, najmä po následných únosoch, zmenili svoj názor z negatívneho na pozitívny.

Začali si inak predstavovať svoje miesto vo vesmíre, začali cítiť svoju osobnú zodpovednosť za to, čo sa deje s našou planétou. Taktiež mali často pocit vzájomného porozumenia s mimozemšťanmi, s ktorými sa kontaktovali, dokonca mali aj nejaké to vnútorné spojenie.
Je zaujímavé, že za predpokladu, že takéto pocity nie sú len výsledkom psychologickej inšpirácie zo strany mimozemšťanov, aby si uľahčili svoje konanie pri práci s unesenými. Ideálne otroctvo je, keď otroci ani nepociťujú, že sú otrokmi...

Napriek tomu v jednej z publikácií John Mack uviedol, že ľudia, ktorí prežili únosy, sa menia. Rastú duchovne, pretvárajú sa, sú zaujatí osudom Zeme. Získajú prístup k širšiemu a objektívnejšiemu pochopeniu reality. Už sa necítia vrcholom myslenia vo vesmíre, chápu skromné miesto, ktoré zastávame a tiež skutočnosť, že sme spojení s rôznymi bytosťami, energiami, ktoré sú mimo nás.

Akonáhle sa takáto situácia objaví pred unesenými ľuďmi, chápu, že dočasné strachy a bolesti, ktorými prešli počas únosov, sú neporovnateľné s obrovskou odmenou, ktorú dostanú od nového vnímania sveta, ktorý majú okolo seba.

Raz John Mack porovnal skúsenosti unesených s tým, ako niekedy vzácne zvieratá dočasne imobilizujú a potom ich prepravujú na bezpečnejšie miesto. Zviera nechápe, že trpí pre vlastné dobro.

Elizabeth Slater je toho ďalším príkladom. Píše, ako sledovala televízny program o vedcoch, ktorí sledovali bieleho medveďa. Na to, aby sa dostali k medveďovi čo najbližšie, skrývali sa za biely štít. Taktiež sa museli obliekať do bielych maskovacích oblekov. Vedci brali krvné vzorky, vykonali rôzne merania, kontrolovali oči, uši, ústa atď.

Vedci tiež k medveďovi pripojili prístroj na sledovanie jeho pohybu a označili ho aj špeciálnym náterom, aby ho ľahšie sledovali zo vzduchu. Pripomína Vám to niečo?

Len si predstavte na mieste tigra človeka a namiesto ľudí – vedcov mimozemšťanov...

Pokiaľ ide o ďalšiu skupinu výskumníkov,tak tá je presvedčená, že všetko, súvisiace s únosmi ľudí mimozemšťanmi, má iba negatívny charakter a slúži iba mimozemšťanom, ale nie ľuďom. V najlepšom prípade votrelci jednoducho používajú ľudí pre svoje vlastné účely bez ohľadu na ich záujmy. Je pravda, že niektorí vedci stále veria, že je predčasné považovať názory “pozitivistov“ za chybné.

Je možné, že mimozemšťania nakoniec naozaj pomôžu ľudstvu a našej planéte. Ich účasť v rôznych záležitostiach ľudí by mohla pozitívne ovplyvniť také veci, ako liečenie chorôb, zlepšenie životného prostredia a zastavenie vojen. Takáto pravdepodobnosť je však podľa ich názoru extrémne nízka.

Jedna vec je istá: väčšina unesených hovorí, že tieto incidenty mali ničivý vplyv na ich životy. Mnohí z nich majú všetky druhy psychických porúch, jaziev, odrenín a fyziologické problémy, najmä gynekologické alebo urologické. Mnohí žijú v neustálom strachu, že sa im to môže stať znova a cítia sa vinní, pretože pred takýmito únosmi nedokážu zachrániť svoje deti.

Mnohí výskumníci považujú za možné, že vojenskí a “zlí“ psychológovia používajú “inšpirované skutočnosti“, aby navodili dojem, že únos bol spravený votrelcami, aby tak skryli svoje vlastné činy. Pravdepodobne sa stane aj opak – keď mimozemšťania používajú „inšpirované“ falošné spomienky na navodenie dojmu, že sa jedná o pozemskú armádu. Existujú dokonca od jednotlivých unesených správy, ktorí videli, ako sa pred ich očami ľudia v pozemskej vojenskej uniforme zrazu zmenili na návštevníkov z vesmíru.

Teraz si predstavte, aký politický a spoločenský výbuch by vyvolalo informovanie obyvateľstva nielen o tom, že existuje inteligentný život v iných svetoch, ale aj to, že mimozemské inteligentné bytosti sú prítomné okolo nás a medzi nami a naše dejiny sú v skutočnosti veľmi odlišné od toho, čo nás učí oficiálna veda, všetky náboženstvá a politické “autority“ minulosti a súčasnosti!

-pokračovanie-


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.


Zdroj: PARANORMAL NEWS

Preklad: Svetlana

exkluzívne.cez.okno


Tento článok, ktorý sme pre vás preložili, má 716 slov.

Len vďaka Vašim darom môžeme ďalej prinášať informácie všetkým bezplatne a neustále sa zlepšovať. Ak chcete našu prácu oceniť a je to vo Vašich možnostiach,
prispejte prosím na ďalší chod portálu


›› BILANCIE PORTÁLU

Aktuálny STAV vidíte vľavo HORE


2401591699/8330 (DAR z SK) alebo 2401591699/2010 (DAR z CZ)

Číslo účtu pre dary zo Slovenskej republiky:
2401591699/8330 │ IBAN: SK5283300000002401591699 │ SWIFT (BIC): FIOZSKBAXXX │ │ Číslo účtu pre dary z Českej republiky:
2401591699/2010 │ IBAN: CZ4120100000002401591699 │ SWIFT (BIC): FIOBCZPP


Keď nemáte PAYPAL konto, prispejte cez bankovú kartu:
kliknite na DONATE a potom vo formulári na ›› Continue


Súvisiace:

Bližšie, než sme ochotní pripustiť
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-su-ovela-blizsie-nez-si-dokazeme-...

Mimozemská intervencia?
http://www.cez-okno.net/rubrika/mimozemska-intervencia

Typológia mimozemských rás
http://www.cez-okno.net/typologia-mimozemskych-ras

Mimozemšťania (ETB)
http://www.cez-okno.net/sekcia/ufo-a-mimozemstania


Autori: 
december 18, 2017 01:12 dopoludnia

 

 

Top