Obrázok používateľa CEZ OKNO
Očkovanie s ortuťou

Keď Charles Robert Richet dostal v roku 1913 Nobelovu cenu za medicínu za svoju prácu v oblasti anafylaxie, vo svojom príhovore povedal:
"Sme stavaní tak, aby sme nikdy do krvi nedostali iné proteíny, než tie, ktoré boli spracované tráviacimi šťavami. Vždy, keď cudzorodý proteín vnikne nasilu, telo trpí a stáva sa rezistentným. Jeho odpor spočíva vo zvýšenej citlivosti, akejsi revolte voči ďalšej parenterálnej injekcii, ktorá môže byť smrteľná. Pri prvej injekcii bol organizmus v nevýhode momentom prekvapenia a nekládol odpor. Pri druhej injekcii organizmus povolá svoju obranu a odpovedá anafylaktickým šokom."

Dnes sú deti do šiesteho roku naočkované približne 36 vakcínami. Dôsledok toho je astma, cukrovka, autizmus, zvýšená chorobnosť a mnohé skryté choroby, ktoré sa prejavia až po rokoch. Vakcíny sa testujú najviac pár týždňov a príbalové letáky neobsahujú všetky zložky a látky ktoré obsahuje vakcína a boli použité pri jej výrobe, nakoľko je to obchodné a výrobné tajomstvo. EU zakázala ortuťové teplomery, ale vo vakcínach ortuť nikoho netrápi...

Najnovšiu vakcínu PANDEMRIX proti prasacej chrípke odporúčajú aj deťom a tehotným ženám, hoci obsahuje ortuť, je pomnožený na vajciach, takže do seba dostanete ešte aj vaječné bielkoviny, priamo do krvi, ktoré by sa tam nikdy nemali dostať:

Štiepený vírus chrípky*, inaktivovaný, obsahujúci antigén zodpovedajúci:

A/California/7/2009 (H1N1)v-variant kmeňa (NYMC X-179A) ................ 15 mikrogramov** na 0,5 ml dávku

* pomnožený vo vajciach

** vyjadrený v mikrogramoch hemaglutinínu

Ďalšie zložky sú: tiomersal (45 mikrogramov na 0,5 ml dávku), chlorid sodný, chlorid draselný, dihydrát fosforečnanu disodného, dihydrofosforečnan draselný a voda na injekciu.

Ako možno nazvať takéto počínanie modernej medicíny? GENOCÍDA? Od vyhlásenia pandémie do dnešných dni je 1549 mŕtvych ľudí v celej EU, ktorí zomreli na prasaciu chrípku. A to je vyhlásený 6 najväčší stupeň pandémie, nie je to čudné? Pandémia španielskej chrípky v 1918 mala na svedomí 500 mil. chorých a 50 mil. mŕtvych. Je to obyčajná nafúknutá bublina, kvôli zisku nenásytných farmaceutických spoločností, ktorú zaplatíme všetci z našich daní!

-čp-

Zdroj: protiprudu.info

Sekcie: 
február 26, 2010 14:23 popoludní

 

 

Top