Obrázok používateľa CEZ OKNO
Prasečí chřipka a očkování: OTÁZKY a ODPOVĚDI

Možná se už někteří začínáte v tématu prasečí chřipky trošku ztrácet, jiní vaš přátelé se naopak nad tématem prasečí chřipky stále více podivují, takže zde je takový sumář a mé nejnovější názory na celou kauzu. Částečně jsem to sesumíroval z dotazů, které chodí mailem, částečně jsem si některé dotazy položil pro bližší objasnění sám.

Jak vznikla prasečí chřipka?

Mnoho fatálních virů, jako například AIDS, vznikl lidskou činností či manipulací. Lze vést disputace o tom, zda záměrně, či nikoliv, jakousi vědeckou chybou, jako to zřejmě bylo právě v případě AIDS (video). Vznik viru prasečí chřipky je natolik podezřelý a činnost farmaceutických koncernů v době řádů měsíců a let před vypuknutím "epidemie" natolik systematická, že mám všechny důvody se domnívat, že viru někdo pomohl na svět. Mohou za tím stát právě farmaceutické laboratoře, nebo laboratoře vojenské. Připomeňme v této souvislosti úmrtí několika desítek, možná již spíše stovek elitních světových mikrobiologů.

Nezapomeňme také na to, že se koncern Baxter pokoušel propašovat do testovacích vakcín skutečné aktivní viry ptačí chřipky. Vše bylo odhaleno díky pozornosti jihočeské laboratoře, kam byly vzorky dovezeny z Rakouska.

Kdo má na jejím mediálním i fyzickém šíření zájem?

Jsou to ti stejní, kteří připravili na lidstvo další "hrozby". Válku proti terorismu, finanční krizi a další... Jak vidíte, nechtějí vám dát vydechnout, je třeba se víc a víc bát, každý další den.

Proč se mají lidé bát?

Pokud se někdo bojí, je líp ovladatelný. Protivník aw vás snaží natlačit do pozice, kdy musíte už pouze reagovat, činí z vás pasivního, který by měl pouze zareagovat na jeho útok a podněty. Nejlepším protitahem je nedělat nic, jen stát. Elity potřebují rychle vytvořit globální světovou vládu, tedy centralizovat moc, kvůli rychlejšímu (a levnějšímu) vládnutí, blíží se navíc události kosmického charakteru, které budou (podle názorů elit) lépe zvládnuty pod jednou vlajkou "iluminátské/osvícené vlády".

Slyšel jsem cosi o redukci obyvatel, co to znamená?

Jde o to, že elity se snaží zajistit si pro budoucnost lepší výchozí pozici. Budou se tedy snažit eliminovat (mluví se zhruba o 2/3 obyvatel, tedy zhruba 4 miliardách lidí) světovou populaci, lze to provést buď 3. světovou válkou, nebo rozsáhlou epidemií. Zbytek těch, co to přežije, zde bude žít v míru a lásce až do skonání věků a čipů. :)

Proč jsou aktivním šiřitelem strachu masmédia?

Lidé na strach aktivně reagují, jako na jedno z mála posledních celospolečenských témat. Strach prodává, jak zboží, tak ideologie a náboženství. Masmédia částečně šířením strachu sledují svůj mediální byznys, částečně to mají "příkazem", neboť ekonomické elity a vlastníci médií jsou titíž lidé. Stejně jako za socialismu v ČSSR, jediným oficiálním médiem ÚV KSČ bylo sice Rudé právo, všechna další masmédia však fungovala pod prudkou cenzurou. Podobně je tomu i dnes vypracovanou personální politikou jednotlivých vydavatelských domů. Média také vymýšlejí tzv. slepé kauzy (v ČR je tím například pseudo boj proti komunistům), aby odvedla pozornost od důležitého dění a odventilovala případný "hněv lidu" jiným, připraveným směrem.

Informují česká a slovenská média objektivně?

Česká masmédia ani v kauze prasečí chřipka samozřejmě v žádném případě, prakticky žádné velké médium nepodává vyvážené informace, byť se některá v poslední době po té hysterii svého podání a následném tlaku a vzestupu anti-očkovacích nálad veřejnosti začínají o chlup lepšit. Na Slovensku se některá média snaží nepodléhat oficiální doktríně, patří mezi ně například TV JOJ, ranní vysílání Slovenské televize (živá legenda novinář Ľubo Huďo), deník SME aj.

Je prasečí chřipka nebezpečná?

Zatím na ni umírá zhruba 10x méně lidí, než na chřipku obyčejnou a stále je to například 4x (sic!) méně lidí, než celosvětově každý rok zabije například léka Aspirin. O jiných lécích samozřejmě ani nemluvě. Řada úmrtí údajně přisuzovaných prasečí chřipce je navíc způsobena například selháním srdce či jiných orgánů kardiaků apod. Problém by zřejmě nastal při mutaci viru.

Jakým způsobem se můžeme bránit?

Posilováním imunity. Zahraniční badatelé mluví o vysokých dávkách vitamínu C, dále D3, množstvím zeleniny a ovoce. Když už to začne "hořet", je k dispozici koloidní stříbro a MMS, ty by měly 90% virů zahnat na ústup. Při včasném nasazení rozhodně. Pijte hodně pramenité vody.

Z hlediska duchovního je samozřejmě obranou zvyšování osobní frekvence, tedy zejména modlitba a meditace, ještě pokročilejší mohou aktivně pracovat s tvořením a úpravou budoucnosti.

Obsahují skutečně vakcíny proti prasečí chřipce nanočipy (měly by být ukryty buď přímo ve vakcíně, nebo v jehlách)?

V současné době tomu nic nenasvědčuje. Jednak to nedávají všem, očkování zatím není povinné. Druhak to například americkým dětem nevpichují injekčně, ale stříkají do nosu. Dále vakcínu vyrábí 7 nebo 8 různých firem. To je moc na koordinovanou globální akci. Zdá se tedy, že je to jen zkušební balónek v seriálu "postupného vaření ovcí". Zřejmě je již v zákulisí přichystána závažnější pandemie. Na konci věků navíc všechny strany musí dodržovat pravidla, utajeně vpíchnout lidem čipy je podvod. Budou se tedy snažit (aspoň tak, jak to u nich známe) učinit lidem "nabídku": Čip bude pro vás velice výhodný a nezbytný, "kupte si ho". Na podobnou činnost, jakou budou sloužit čipy, již dnes slouží mobilní telefony. Samozřejmě, čipy budou mít mnohá vylepšení, včetně modulace osobní frekvence uživatele na dálku. Čili konec svobodné vůle.

Proč prakticky žádné oběti nejsou v zemích s hojnou populací (Čína, Indie, aj.)

Dobrý postřeh. :) A dodejme, že zatím nejsou. Při té další epidemii myslím, že problémy budou právě tam.

Máme se nechat očkovat?

Rozhodně to nedoporučuji u žádného očkování, očkování se jeví být přežitá lékařská metoda 20. století. Zdá se, že zatím vakcinace fatální účinky na zdraví nemá, ale vzpomeňme na nemoc ze Zálivu, desítky tisíc amerických vojáků onemocněly v průběhu 3 a více let poté. Šetření prokázala, že to bylo s největší pravděpodobností následkem právě očkování. Vakcína proti prasečí chřipce (některé druhy) obsahuje stejné adjuvanty. Nesmírně zajímavá je také zpráva, že vakcína má trvanlivost pouze několik dní. Nasvědčuje to tedy tomu, že v ní byly použity živé viry a bakterie.

Je přesto možné, že by toto očkování bylo užitečné?

Ano, možné to s určitou malou pravděpodobností je. A to v případě, že by se globální vláda rozhodla vyhladit jiné rasy, než původní euro-atlantskou civilizaci. Očkování by pak zřejmě sloužilo jako jakás takás obrana proti pozějšímu zmutovanému viru, který by z důvodů biologické války mířil zejména na Asii, samozřejmě také Rusko, případně Jižní Ameriku. Částečně také na Afriku.

Může zaměstnavatel či stát donutit k očkování?

Za platné současné české a slovenské legislativy nikoliv, v případě, že budete na základě odmítnutí vakcíny propuštěni, máte poměrně velké šance u soudů. V případě vyhlášení vysokého stupně rizika pandemie však ano, prostřednictvím Světové zdravotnické organizace, která de facto a v podstatě již na základě nejnovějších předpisů i de jure odebírá vládu na jednotlivými zeměmi lokálním lokajům. :) Stejné gesci bude brzy mít i Ministerstvo zdravotnictví EU. V takovém případě by však nejpve zřejmě bylo vyhlášeno tzv. stanné právo, tedy případně i zákaz vycházení atd. Lidé by museli odevzdat například střelné zbraně, auta s pohonem na všechny 4 kola, zlato a další. Jídlo by zřejmě bylo na příděl. Některé internetové stránky a blogy by byly vypnuty (třeba OSUD.cz), neboť režim nemůže riskovat, že by se lidé dozvídali z internetu pravdu, nebo alternativní zprávy a analýzy. Stanného práva hodlají elity využít ke zrušení peněz a nahražení jiným systémem.

Jak je to s očkováním v dalších zemích?

V některých státech, jako například v Británii či Německu, se proti očkování zvedl obrovský odpor, zejména pak v řadách informované odborné veřejnosti. V Německu k tomu napomohl ještě provalený skandál s tím, že si vláda nechala píchnout jinou vakcínu (bez adjuvantů), než nabídla milionům Němců.

Výrobci prý narozdíl od minulosti neručí za své vakcíny?

Ano, je to tak a zkorumpované vlády jim na to kývly. Zodpovědnost by tedy měli nést politici, ale v řadě zemí se naopak podepisuje prohlášení, že očkovaný nese riziko za případné zdravotní následky sám. :)) Přesto sami výrobci stahují některé "špatně uvařené" šarže, viz kauza v Kanadě.

Připouštíte možnost, že se to všechno stalo bez nějakého zlého úmyslu?

Ano, v řádu jednotlivých procent, nebo spíš promilí to připouštím. Ale řídím se tím, že vše, co je například v politice vypadá jako náhoda, bylo dlouze připravováno. Jizdní řád nástupu globálního totalitního řádu byl vypracován před desítkami let a je některým jedincům znám. Jede se přesně podle něj. Chybí už jen ta obrovská úmrtnost (2/3 obyvatel Země) plus kosmická hrozba mimozemských bytostí. Elity mají kromě globální vlády připravené také nové globální náboženství.

Dostal jsem mail, že prasečí chřipka je ve skutečnosti forma vzestupu do páté dimenze. Co je na tom pravdy?

Tak taková hloupost snad ani nepotřebuje komentáře.

Komu z politiků lze důvěřovat?

Nikomu ze západních, samozřejmě nikomu z českých a slovenských. Naši domácí nejsou o tom, co se ve skutečnosti děje, vůbec nikým a nijak informováni (viz kauza americký radar, která udělala totální blbce z celé jedné generace českých politiků), jsou postaveni do pozice pěšáků, kteří budou odkopnuti (tak jak se to stalo například Grossovi, nyní děje Topolánkovi, atd.) Západní či globální politici jsou řízeni ekonomickými a okultními uskupeními, které zase podléhají několika desítkám nejmocnějších rodů a rodin na Zemi. Pokud už bych si měl někoho vybrat, věřím (částečně) Rusům, konkrétně Putinovi. Je zajímavé, že na odpor očkování se postavila například také polská vláda.

Věnujte prosím pozornost i tomuto textu od profesorky Strunecké ZDE
Jiří Mašek
Zdroj: OSUD.cz

Sekcie: 
november 23, 2009 07:30 dopoludnia
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top