Obrázok používateľa CEZ OKNO
Zeitgeist Addendum

Rozsiahly dokument o dobe, v ktorej žijeme, so slovenskými alebo s českými titulkami! Titulky si môžete prepnúť kliknutím na ikonku vedľa CC. Ak chcete väčšie titulky, pozerajte priamo na Google Video.
Zeitgeist Addendum bol vytvorený s cieľom inšpirovať ľudí, aby sa začali pozerať na svet a dianie okolo seba z viac kritického pohľadu, a aby pochopili, že veci nie sú také, ako sa zdajú byť...

Zdroj: 911blog.yweb.sk

Ak máte záujem o film vo vysokej kvalite, nájdete ho TU. Slovenské titulky TU a české TU.


Prvý film s názvom "Duch doby" môžete vidieť na tejto adrese.


Prezentáciu hnutia Zeitgeist môžete vidieť na tejto adrese.


Máte tip na kvalitné video? Prípadne už hotový preklad?
Poskytneme priestor dobrovoľníkom, ozvite sa na adresu: redakcia@cez-okno.net
november 11, 2008 07:01 dopoludnia
 • krát komentár

14 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymnovember 13, 2008 06:29 dopoludnia

  Komentár: 

  nevědecké ideologie, která chce společnost manipulovat do neuskutečnitelného stavu - utopie (paradoxně světa, kde prý už nebude podle filmu existovat manipulace). Do systému popírajícího potřebu víry a přitom stavícího na víře v tak očividné bludy - jako že chování je podmíněno pouze výchovou a prostředím. A jestliže tedy je to, co autor filmu propaguje - z fundamentálních důvodů - v jejichž správnost věří současná věda - neuskutečnitelné pro chybnost východiska - je buď řekněme velmi naivním - a neví to - i přes to, že se zaštiťuje vědeckou metodou a "současnou vědou" - nebo má skrytou agendu. - A mnohé zdroje informací k jeho diskursu se bohužel zdají silně nasvědčovat, že to druhé může být náš případ. Jistě, je zde ještě stále pravděpodobná možnost, že právě proto, že je autor filmu naivním a upřímně hoří touhou po lepším světě, může být do této agendy nevědomě vmanipulováván někým jiným - to se v sektářských kruzích bohužel zhusta stává.

 2. Obrázok používateľa Anonym
  Anonym december 04, 2008 15:02 popoludní

  Komentár: 

  Drahý čitatel
  Očividne nepochopil o čo ide. Skúsil si sa zamyslieť nad tým, že ak len polovica údajov použitých v tomto filme je pravda potom sme pekne povedané " v pruseri", alebo vieš čo, radšej to nechaj tak, okomentuj to svojim vyššie uvedeným spôsobm, zavri sa do klietky a nechaj sa opíjať rožkami, ktoré nám všetci desatročia servírujú. Alebo otvor oči a rozmýšľaj - ale kedže je svätá pravda, že myslenie bolí a je všeobecne známe, že prichádzame do doby vedomostí ( aj toto si asi vymysleli, že? ) a ľudia zabudli používať mozgové bunky, bude to hold težké ... a zem je ešte stále rovná doska - upáliť Galilea ......

 3. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymdecember 14, 2008 22:17 popoludní

  Komentár: 

  tento film sa viac ako cokolvek ine snazi presadit myslienku NEW AGE. nieje to nic nove, uz davnejsie to zacal Dan Brown. Ukazalo sa kolko veci su v jeho knihach blbosti, ale rozhybalo to pokojnu hladinu.
  Ide o presadenie nazoru ze Boh neexistuje, boh je clovek, vsetko je konspiracia a nemozno nicomu verit, iba sebe. ak niekto veri svojej sile, ok, ale davat seba na poziciu boha je nezmyslom.
  ludia sa stale viac snazia rozhodovat nielen o vlastnom byti a nebyti (v UK vysielane dokumenty o samovrazdach ludi na Svajcarskych klinikach), ale aj o zivote inych, vlastnych deti, o tom ci sa maju narodit, ci stari ludia maju pravo na zivot a podobne. Preto NEW AGE moze byt nebezpecny blud ak sa bude brat do krajnosti.
  TEnto film je vysledkom doby v akej zijeme, upadok hodnot a liberalizmus, korupcia a odlkon od tradicnych hodnot. Podporuje vsetky konspiracie a dava priestor na vznik novych. O 9.11 ok, ze to USA naplanovali sa hovori ako o podvode, nie ako o NEW AGE. ale doba je plna senzacii, co ine ako pad dvojiciek by si ludia vsimli, pri com by sa pozastavili? je to ako vo filme, stare triky boli jednoducho prilis stare.
  ja 1 cast filmu beriem ako blud ala Dan Brown. nema v sebe vela pravdy a podla mna su to nezmysly.

 4. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymdecember 17, 2008 12:23 popoludní

  Komentár: 

  no myslim si ze staci iba premyslat......a nie chodit s hlavou sklonenou a nechat do seba tlacit politicke dristy a nechat sa oberat o svoje prava...
  keby obycajnii ludia viac pouzivali mozog monlo to dopadnut celkom inak!!!

 5. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymfebruár 25, 2009 18:48 popoludní

  Komentár: 

  myslim keby ludia viac pouzivali srdce tak by to inak dopadlo

 6. Obrázok používateľa Anonymný
  Anonymnýfebruár 25, 2009 19:00 popoludní

  Komentár: 

  Podla mna si vôbec neuvedomujete skadiaľ mate všetky tie zanori ohľadom kresťanstva.Co si neuvedomujete ze Vam to vsetko iba nabulikali do hlavi ,ze mnohe stoho su klamstava a prekrutene pravdy tak ako to im prave sedi?
  1 cast filmu ma v sebe určite vela pravdy.

 7. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymoktóber 12, 2009 18:24 popoludní

  Komentár: 

  ty ludia co tam v tom dokumente hovorili su uz na prvy pohlad dost inteligentny a maju futuricke myslenie co ty rozhodne ale rozhodne nemas. ako dalsi dokaz si pozri aj zakazany dokument uloupene kosovo. Je to nezavysli dok. od tochto a predsa jeden druhemu potvrdzuju, ze sa len navonok tvaria svato. Media dokazu velmi ovplivnit ludi o pravde. preto je ten dokument velmi dolezity a internet tiez.

 8. Obrázok používateľa Miso
  Misojanuár 09, 2009 10:10 dopoludnia

  Komentár: 

  Myslim, ze tie informacie boli dost dobre vysvetlene. Lepsie ako rozpravka ktoru vlada USA prezentuje ako oficialnu verziu. A co sa tyka viery. Nuz faktom je a ostava, ze nabozenstva ludi vzdy rozdelovali a nie spajali.

 9. Obrázok používateľa Muro
  Muroapríl 24, 2011 13:39 popoludní

  Komentár: 

  sa zobud

 10. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymnovember 13, 2008 06:36 dopoludnia

  Komentár: 

  pozri aprilove vydanie magazinu CEZ OKNO http://stahujte.cez-okno.net/10naj/cez-okno-10-naj-2-4-08.pdf komentar hned k prvemu clanku - uz prva cast trochu smrdela.........

 11. Stránky

 

 

Top