Obrázok používateľa CEZ OKNO
Žhnoucí moře i mraky

V posledních dnech satelitní snímky opět často ukazují zvláštní jev, kterému jsme v minulých letech zde říkali "žhnoucí moře"...

Je to letní jev, který v loňském srpnu (2012) měl zřejmou souvislost s extrémními vedry.

Žhnoucí skvrny obvykle byly vidět dvě, z jedné a druhé strany pevniny, a současně s nimi se na satelitních snímcích jevila oblačnost nad pevninou mezi těmito žhnoucími skvrnami jako jasně zlatá¨. Pokud bylo jasno, zlatě zářily vodní toky - řeky, jezera.

Pro ilustraci jeden z loňských obrázků se září ve Středozemním moři:


Pozn. red.: Pozrite tiež:
Žhnoucí moře
http://www.cez-okno.net/clanok/ekopohlad/zhnouci-more
Žhnoucí moře 2 a 3
http://www.cez-okno.net/clanok/ekopohlad/zhnouci-more-2-a-3

Haarpové superohřívání

Nedávno zde zveřejněný článek - překlad videa Michelle Hopkinsové o americké akustické zbrani v Jižním Atlantiku nám velmi pravděpodobně dává odpověď na otázku, o co jde.

Není to žádný "odraz Slunce", jak se nám snažili namluvit popírači modifikací počasí, nýbrž jde o tzv. sonickou (akustickou, zvukovou) záři vyvolanou Teslovým vysílačem (myslím, že mu můžeme říkat haarpový, jak jsme zde zvyklí.)

Pro připomenutí zde znovuotiskuji příslušnou část článku Michelle Hopkinsové:

Sonická záře – ohřívání atmosféry

http://cez-okno.net/clanok/utajeny-haarp-v-jiznim-atlantiku, pozn. red.

Ukážu vám ještě něco jiného, co umí udělat tento jihoatlantický kosočtverec, který je řízen hydroakustickým systémem na ostrově Ascension.

Záře z TTA:

Dopad na zem po odrazu od ionosféry:

Vidíte tu záři? To je sonická záře způsobená Teslovým vysílačem v Brazílii. Vychází přímo nahoru a ohřívá mraky. Způsobuje horko v atmosféře a v mracích, a dopadá zase na zem. Je to vlastně odraz od ionosféry. Už jsem o tom mluvila v jiných svých filmech (http://www.youtube.com/watch?v=isG6V7RcF7E). Je to u města Palotina, na východním pobřeží Brazílie.

A podívejte se, kde se to místo nachází. Na jižní větvi podmořského kabelu akustického systému z ostrova Ascension.

Co dělá tato záře, když narazí do ionosféry a je opět odražena na zem? Podívejte se, jak to vypadá na snímcích ze satelitu ISS. Vidíte světlo, které vychází nahoru do atmosféry. Zastaví se v atmosféře, protože bylo odraženo na pevninu nebo na moře. Narazí do atmosféry, rozrazí mraky a odchýlí je z jejich cesty. Jde dál do atmosféry a do země či do moře.


Video: Sonická záře, Palotina, Brazílie, 17. 12. 2012


VIDEO nájdete na tejto adrese.

Zdroj: http://www.youtube.com/user/111222sanya

Pozorování žhnoucího moře 6. 6. 2013

Myslím, že na základě výše uvedeného se právem můžeme domnívat, že "žhnoucí moře", které se vyskytuje na různých místech na několika dnešních snímcích NOAA, vzniká právě tímto způsobem, a že je tímto způsobem prováděno haarpové ohřívání či ionizace či aktivizace atmosféry, pevniny či vody, možná vše najednou.

Snímky NOAA 6. 6. 2012: Na každém z nich vidíte žhnoucí skvrnu. Podle směru, v němž vidíte jasně ozářené "žhnoucí mraky", můžete usuzovat, v kterém moři se nachází druhá žhnoucí skvrna (nevešla se do záběru, ale nepochybně tam je. V minulých letech, dokud toto nacvičovali v menším měřítku, se obě žhnoucí místa vešla do jednoho satelitního záběru.)

Jedna z těch míst je zřejmě místo vysílání sonické radiace, druhé je místo dopadu po odrazu od atmosféry. Mraky či toky mezi nimi jsou rovněž evidentně "žhaveny", a zřejmě i pevnina.

Sledujeme-li na níže uvedeném snímku, kterým směrem se táhne "ožhavená" oblačnost, jevící se jako zlaté tečky, druhá skvrna - místo vysílání či dopadu sonické radiace - bude zřejmě v Černém moři.

Zde druhá skvrna bude někde u Řecka.

Oblaky - zlaté tečky v 16:19 z bližšího pohledu:

Zde to vypadá na vzdálené Severní moře.

Taky Severní moře...

Podobný jev najdete i na snímcích z předchozích dní.

Myslím, že se právem můžeme domnívat, že celá Evropa je denodenně křížem krážem "žhavena" haarpovými zbraněmi, za účelem vytvoření extrémního počasí a rozpouštění arktického ledu.

Není vyloučeno, že toto haarpové žhavení se v noci zobrazuje jako ony "žluté třesky" nad vysokou červeně zobrazenou oblačnosti...

Orgonet

Zdroj: http://orgo-net.blogspot.sk/


Súvisiace:

Žhnoucí moře
http://www.cez-okno.net/clanok/ekopohlad/zhnouci-more

Žhnoucí moře 2 a 3
http://www.cez-okno.net/clanok/ekopohlad/zhnouci-more-2-a-3

Seriál: Klimatické rany
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-klimaticke-rany


Autori: 
Sekcie: 
jún 06, 2013 21:29 popoludní

 

 

Top