Exkluzívny rozhovor s Davidom H. Childressom

David Hatcher Childress, pre mnohých fanúšikov skutočný Indiana Jones, je autorom a spoluautorom viac ako 20 kníh. Svet precestoval niekoľkokrát, hľadajúc dobrodružstvá a odpovede na záhady ľudskej minulosti. U nás je známy ako jedna z hlavných hviezd seriálu History Channel „Votrelci dávnoveku“.

Exclusive Interview with David Hatcher Childress

David Hatcher Childress, known as the real-life Indiana Jones to the many fans of his books, is the author or coauthor of over 20 books. He has traveled the world several times over, seeking adventure and the answers to the mysteries of mankind’s past. He is currently a co-star on the History Channel Show Ancient Aliens.

Podivný svět Olméků

Nejstarším a pravděpodobně největším tajemstvím počátků Mexika a Severní Ameriky je problém civilizace Olméků. Olmékové jsou dnes často označováni za předchůdce Mayů podle akademických archeologů, nebo za Olmany, což znamená obyvatele Olmanu, "Země Olméků". Když se člověk podívá na záhadné jeskyní kresby, gigantické, dokonale vytvarované hlavy, podivný "zamračený" a násilný vojenský vzhled Olméků, na mysl přichází důležitá otázka: "Kdo jsou tihle podivní lidé?"

Stránky

Top