Lauřiny mlhavé vzpomínky

Ze svých nejranějších vzpomínek si mimo jakoukoli pochybnost pamatuji, že můj život byl odlišný od životů ostatních dětí. Měla jsem strach z návštěvníků, kteří přicházeli v noci do mé ložnice nepozorováni mými rodiči. Tenkrát, koncem 40. let, kdy jsem byla ještě dítě, nebyly žádné filmy jako ET, Blízká setkání nebo Den nezávislosti. Já jsem však věděla, že se bojím „mimozemšťanů z kosmu“, kteří mě přicházeli navštěvovat, když jsem byla sama a bezbranná.

Nekritické myšlení vědců

Vědci, kteří se zajímali o debatu o mimozemském životě, vyjádřili sérii nelogických otázek a předpokladů o UFO a únosech do UFO. Pro mnohé z nich jev UFO nemůže existovat kvůli problémům s časem a prostorem. Tento starý argument je všem známý: vesmír je tak rozsáhlý, že dokonce i při rychlosti světla nemohou objekty sem v žádném případě přicestovat, což se zdá pochopitelné.

:::film::: DEŇ PRED ODHALENÍM

Film, ktorý dokumentuje čoraz viac narastajúcu vedomosť, a ktorý premosťuje to, čo sa môže stať potencionálne najdôležitejšou udalosťou v ľudskej histórii - deň, keď UFO a ET (mimozemské bytosti) a ich prítomnosť sa stanú celosvetovo akceptovanou realitou.

Top