Pocení detoxikuje

Edgar lan Poe kdysi prohlásil: „Nejlepší věc v životě je být zpocený.“
Pocení má více funkcí než pouhé ochlazování těla. Zdá se, že je to způsob, jak se rychle zbavit nahromaděných toxinů – pocení je jednoduchá a účinná detoxikace.

Uzdrav svoju tvár: VŠETKO JE ENERGIA

Vesmír nie je nič iné ako energia. Vaše telo je energia. Telo je plné energetických ciest, ktoré sa nazývajú meridiány. Čínska medicína to dokázala akupunktúrou. Zapichnutie tenkej ihly do určitej časti tela môže ovplyvniť inú časť tela.

Markus Rothkranz: Ako a prečo robiť klystír (+VIDEO)

Ľudia sa ma často pýtajú čo mám brať na toto alebo na tamto, každý chce zázračnú pirulku alebo bylinku. Odpoveď nie je čo si mám zobrať alebo kúpiť, ale to, čoho sa mám zbaviť. Prestaňte robiť veci ktoré sú pre Vás zlé a vyčistíte si život a telo. Obidve sa mimochodom dokážu vyliečiť ľahko samé, ak im dáte príležitosť. A jeden z najlepších spôsobov ako tento proces naštartovať je Klystír.

5 rostlin podporujících detoxifikaci vašeho těla

Všichni jsme každodenně vystaveni působení mnoha toxinů – ať už ze vzduchu, který dýcháme, jídla, které jíme nebo vody, kterou pijeme – až po produkty, které si nanášíme na těla a používáme v našich domácnostech. Abyste dosáhli opravdového zdraví, je nejlepší omezit vystavování se těmto toxinům a jíst jídlo, které podporuje detoxifikaci vašeho těla.

Stránky

Top